«

»

Utratila „cent” a vyhrála milion

Foto: Pixabay

Utratila cent a vyhrála milion. Přesně tohle Ellie Land z anglického městečka Norwich říká svým přátelům, když se jí zeptají na její pocity ohledně výhry v loterii. S partnerem Carlem si úplně náhodně vsadili EuroMillions a sázka jim vynesla 1 milion liber (v přepočtu přes 26 milionů korun). I vy toužíte po tom, aby vás takhle zaskočila výhra v Eurojackpotu? A kdo ne!

Vsadili si cestou z ochutnávky vín a hned večer zkontrolovali tiket

Výherní výsledky Eurojackpotu na vás mohou klidně čekat v peněžence nebo na vašem hráčském účtu, aniž byste to tušili. Stačí být  zaneprázdněný a nějakou dobu na výhru v loterii nemyslet. To ale není případ Ellie a Carla, kteří zjišťovali výsledky slosování ještě ten večer, co si vsadili. Popravdě ale vůbec nebyli připraveni na to, co je na hráčském účtu čekalo. Blikala tam na ně gratulace k výhře jednoho milionu liber. Něco takového se stane maximálně jednou za život. Výhru partneři opravdu nečekali, ale rozhodně se na ni nezlobili. Vrásky na tváři jim ten večer dělalo jen to, že linka loterijní společnosti, kde si mohli výhru ověřit, byla už tou dobou hluchá. Nezbývalo, než počkat na ráno. Oba strávili bezesnou noc, protože je výhra v loterii tlačila v myšlenkách.

S ránem přišlo i potvrzení výhry

A protože Ellie a Carl nechtěli nic zakřiknout, o výhře večer dokonce neřekli ani svým dětem. Chtěli mít jistotu, že se něco nepokazí. Třeba se koukali špatně. Třeba se jim o výhře jen zdálo. Nebo se třeba stala technická chyba a výhra na jejich účtu bliká neoprávněně. S ránem ale přišla i možnost konečně zavolat na linku loterie, kde jim byla výhra potvrzena. Teprve potom mohli společně s rodinou a nejbližšími přáteli plánovat, co s výhrou podniknou. Na seznamu přání se tak objevila návštěva vinic ve Francii nebo výlet do Disneylandu. A co podniknete vy, až vyhrajete Eurojackpot?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru