«

»

Už jste někdy hráli v hospodě kostky o 2,5 miliónů?

Foto: pixabay

Hra „kostky” nebo také „v kostky” je stará jako lidstvo samo. Hráče baví už od doby kamenné. Díky vykopávkám se našly hrací kostky se symboly, které byly vyrobené z kostí. Hrou v kostky se však bavili i staří Egypťané, Řekové a Římané. Ti dokonce hře jednu dobu natolik propadli, že musela být postavena mimo zákon. I tak se nejspíš ve hře tajně pokračovalo. Dnes si kostky můžete zahrát nejen v hospodě, nýbrž i díky loterii od Sazky zvané Kameny. Stejně jako Sportka se může loterie Kameny hrát online i offline.

Loterie Kameny o 2,5 miliónu

I přes podobné rysy loterie Kameny a kostek, dokážeme najít značné rozdíly. Tím největším je možná výhra, kterou vám mohou přinést výsledky loterie Kameny. Jedná se o 2,5 miliónů, o které si v hospodě jen těžko zahrajete. Možnost vyhrát máte v případě loterie Kameny každých 5 minut. Na jednotlivá slosování tedy nemusíte čekat dlouho. Hra může být příjemnou změnou či zpestřením při čekání na výsledky Sportky. V některých případech bychom vám však spíše doporučili návštěvu hospody, kde si můžete užít autentickou atmosféru této historické hazardní hry.

Když se hra stává závislostí

Což o to, kdo hraje, musí zákonitě počítat i s tím, že může prohrát. Tohle platí u Sportky, Eurojackpotu, v loterii Kameny, ale i v jiných hrách. U her, kde se hraje o peníze je potřeba počítat nejen s pocitem prohry, nýbrž i s faktem, že budete o něco chudší.

A jsme u toho. Když se občasné zpestření dlouhé chvíle hrou stává závislostí a vy u loterie trávíte čím dál tím více času, je to rizikové. V tomto případě doporučujeme od počítače či mobilu zamířit rovnou do hospody. Obyčejná hra kostky (kterou lze hrát v různých variacích) vás může také „oškubat”. Koneckonců o bonbóny s vámi v hospodě nikdo hrát nebude. Přece jenom zde vidíme menší riziko.

  • Mimo jiné díky reálnému prostředí, ve kterém se budete lépe ovládat než v online světě. V hospodě zkrátka máte šanci, že vás kolega z práce nasměruje domů dřív, než v zápalu hry prohrajete celou výplatu.
  • Díky hraní v hospodě se dostanete do společnosti a možná si najdete i přátele. To se vám za obrazovkou počítače stát nemůže. Jedině, že byste někoho potkali u Sazka terminálu.
  • U hraní v hospodě si můžete dát točené pivo… to vám doma nikdo nenačepuje.
Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru