«

»

Už jste někdy vyhráli v loterii díky dobíjení kreditu?

Foto: pexels

Okolnosti výhry v loterii mohou být všelijaké. O tom se přesvědčili nejen výherci Sportky na vlastní kůži, nýbrž i ti, kteří Sportku nevyhráli nebo ji vůbec nesázeli. Jednoduše si přečetli jeden ze senzačních příběhů šťastných výherců. Vyhrát v loterii se tím pádem dá i při naprosto běžné činnosti, jako je pravidelné dobíjení kreditu nebo při placení svých paušálních služeb. Ano, každý občas v trafice podlehne svádění výher jednotlivých loterií (že při nákupu žvýkaček či dobíjení kreditu sáhne i po nějakém lákavém loterijním losu). V tomto případě ale máme na mysli možnost vyhrát v rámci loterie SAZKAmobil šance.

Jak efektivně vyhrát 250 000 korun i víc?

Dnešní uspěchaný svět klade velký důraz na efektivitu. Co myslíte, dá se i v loterii vyhrát efektivně? Možná! Třeba když v rámci velkých nákupů a hektického zařizování stihnete také vyplnit sázenku a domů si odnést výherní tiket.

Efektivní sázení nabízí i loterie SAZKAmobil šance, kde si můžete rovnou vsadit pět koncových čísel svého mobilního čísla a vyhrát čtvrt milionu korun i víc. Samozřejmě nemusíte měnit svého operátora, abyste si tuto loterii zahráli. Loterii SAZKAmobil šanci lze hrát i samostatně.

Čím může tato loterie hráče přilákat? I přesto, že se zde nehraje o milióny jako třeba ve Sportce, i tady jackpot roste. Garantovaná výhra 1. pořadí je 250 000 Kč. Ovšem částka je během jednotlivých slosování navyšována o nevyčerpané výherní kvóty 1. pořadí.

Loterie, kterou si můžete zahrát jednou za měsíc

Jak často nabíjíte svůj mobil? Pokud jednou měsíčně, i tady si s loterií sednete. Na SAZKAmobil šance výsledky se můžete těšit pouze jednou měsíčně. Slosování probíhá vždy první pondělí v měsíci. Loterie je tedy vzácná a sázkař se na ni může o to více těšit. Vhodná je i pro ty, kteří do loterie nechtějí vkládat velké finance, naopak se chtějí držet při zemi. Sázka jednou do měsíce jejich rozpočet určitě neohrozí.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru