«

»

Už jste někdy vyhráli v loterii díky dobíjení kreditu?

Foto: pexels

Okolnosti výhry v loterii mohou být všelijaké. O tom se přesvědčili nejen výherci Sportky na vlastní kůži, nýbrž i ti, kteří Sportku nevyhráli nebo ji vůbec nesázeli. Jednoduše si přečetli jeden ze senzačních příběhů šťastných výherců. Vyhrát v loterii se tím pádem dá i při naprosto běžné činnosti, jako je pravidelné dobíjení kreditu nebo při placení svých paušálních služeb. Ano, každý občas v trafice podlehne svádění výher jednotlivých loterií (že při nákupu žvýkaček či dobíjení kreditu sáhne i po nějakém lákavém loterijním losu). V tomto případě ale máme na mysli možnost vyhrát v rámci loterie SAZKAmobil šance.

Jak efektivně vyhrát 250 000 korun i víc?

Dnešní uspěchaný svět klade velký důraz na efektivitu. Co myslíte, dá se i v loterii vyhrát efektivně? Možná! Třeba když v rámci velkých nákupů a hektického zařizování stihnete také vyplnit sázenku a domů si odnést výherní tiket.

Efektivní sázení nabízí i loterie SAZKAmobil šance, kde si můžete rovnou vsadit pět koncových čísel svého mobilního čísla a vyhrát čtvrt milionu korun i víc. Samozřejmě nemusíte měnit svého operátora, abyste si tuto loterii zahráli. Loterii SAZKAmobil šanci lze hrát i samostatně.

Čím může tato loterie hráče přilákat? I přesto, že se zde nehraje o milióny jako třeba ve Sportce, i tady jackpot roste. Garantovaná výhra 1. pořadí je 250 000 Kč. Ovšem částka je během jednotlivých slosování navyšována o nevyčerpané výherní kvóty 1. pořadí.

Loterie, kterou si můžete zahrát jednou za měsíc

Jak často nabíjíte svůj mobil? Pokud jednou měsíčně, i tady si s loterií sednete. Na SAZKAmobil šance výsledky se můžete těšit pouze jednou měsíčně. Slosování probíhá vždy první pondělí v měsíci. Loterie je tedy vzácná a sázkař se na ni může o to více těšit. Vhodná je i pro ty, kteří do loterie nechtějí vkládat velké finance, naopak se chtějí držet při zemi. Sázka jednou do měsíce jejich rozpočet určitě neohrozí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru