«

»

Už osm let bojuje s rakovinou, ale nedávno vyhrál Powerball v hodnotě 1,3 miliardy dolarů (přes 30 miliard korun)

Foto: Pixabay

Výhra v loterii Sportka se vám může poštěstit zrovna ve chvíli, kdy na tom nebudete úplně nejlépe. Své o tom ví nedávný výherce Powerballu Cheng Saephan, který díky číslům 22, 27, 44, 52, 69 a dodatkovému číslu 9 trefil životní výhru. V loterii Powerball vyhrál přes 1,3 miliardy dolarů. O výhru se dělí se známou, která se s ním podílela na nákupu sázenek.

Jackpot mu umožní lepší léčbu

Výhra v loterii Sportka může přijít i ve velmi smutnou chvíli. Výherce Powerballu, který padl koncem dubna, Cheng Saephan, sice trefil 1,3 miliardy dolarů, ale protože už osmým rokem bojuje s rakovinou, zároveň se ptá, zda-li si výhru stihne také užít. Každopádně s ní zajistí svou rodinu a dopřeje si mnohem lepší léčbu. Koneckonců teď může vyzkoušet opravdu cokoliv. Výherce pochází z Portlandu v Oregonu, kde výhercům loterií není přáno zůstat v anonymitě. Na výběr výhry měl celý rok, ale přihlásil se o ni okamžitě.

O výhru se rád rozdělí s rodinnou známou, která přispěla na nákup sázenek

Na tak velkou výhru člověk ani nemůže být sám. Nebo vy si umíte představit, že v Eurojackpotu vyhrajete 30 miliard korun? Získat takovou částku v této loterii není možné, ale za úvahu to stojí, ne? Výherce se o výhru rozdělí se svou známou, se kterou do hry Powerball šel. Ani ve snu by ho přitom nenapadlo, že to vyjde. Když své známé pak volal, aby jí výhru oznámil, zeptal se jí, kde zrovna je. Ona odpověděla, že v práci. A on na to, že zítra do práce už chodit nemusí. Škoda jen, že se musí v životě potýkat nejen s výhrou v loterii, nýbrž i s vážnou nemocí. Věříme však, že i díky miliardám se s rakovinou popere mnohem lépe. Výherci gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru