«

»

Už potřetí trefili v loterii obrovskou výhru!

Foto: wclc.com

Naposledy to byla výhra 150 milionů!

Také jste jedním z těch lidí, kteří se celý život snaží vyhrát peníze v různých sázkových loteriích a stále se vám nedaří? Výhra se nevyšplhá na více než tisíc korun a o jackpotu si můžete nechat jen zdát? Tak teď možná puknete závistí! Manželé Douglas a Barbara Finkovi totiž za svůj život vyhráli už tři velmi tučné výhry.

Před 28 lety vyhráli v přepočtu 1,75 milionu korun, v roce 2010 Douglas s dalšími třemi kamarády vyhrál v přepočtu 3,2 milionu korun, které si poté rozdělili. To ale není vše. Jejich poslední a zatím nejvyšší výhra činí přes 150 milionu korun! Na otázku, co s tolika penězi budou dělat, odpověděli, že v první řadě zajistí svou rodinu, poté si koupí nový dům a budou si užívat exotické dovolené!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru