«

»

Už zítra se v aukci budou dražit scénáře k seriálu Přátelé, které našel bývalý zaměstnanec filmového studia zapomenuté u sebe v krabici

Foto: Pixabay

Výhru ve Šťastných 10 můžete použít na nákup něčeho bláznivého. Třeba vás potěší vlastnit originální scénáře pro natáčení seriálu Přátelé. Ty málem skončily spálené v krbu. Nejspíš ale proto, že vyzařovaly zvláštní energii, je jejich majitel-nálezce odnesl k posouzení do aukční síně, která se na takovéto předměty specializuje. Dobře udělal!

Scénáře zachycují epizody, ve které probíhá Rossova svatba

Výherní výsledky Šťastných 10 vás mohou rozmazlovat. Díky nim můžete vlastnit to, co nikdo jiný. A pokud byste nevěděli, co si za ně koupit, teď se aktuálně nabízí po letech nalezená složka originálních scénářů ke kultovnímu seriálu Přátelé. Scénáře patří k epizodám o Rossově svatbě. První část se vysílala v roce 1998. Byla 96. epizodou seriálu a zároveň napínavým zakončením čtvrté sezóny pořadu. Odborníci scénáře ohodnotili na 650 dolarů (necelých 15 tisíc korun). Je však jasné, že opravdoví fanoušci, kteří se aukce už zítra 12. ledna 2024 v Hansons Auctioneers zúčastní, vyšponují cenu ještě výše.

Scénáře málem skončily v koši nebo v krbu

Výhra v loterii vůbec nemusí mít obrysy výhry ve Šťastných 10. Úplně postačí, když si šťastně ponecháte něco, co v tu chvíli nevypadá jako něco hodnotného. Pak už jen stačí to po letech najít, nechat to nacenit a počkat, až se o to fanoušci poperou. Přesně to se stalo bývalému zaměstnanci filmového studia, které mělo natáčení seriálu Přátelé na svědomí. Když se s pracemi tam končilo, dostal za úkol zlikvidovat všechny stopy. Scénáře tehdy našel v koši, a protože tehdy nevěděl, jak s nimi naložit, strčil je do složek ve svém stole. Stůl pak po letech vyklidil a jeho obsah uložil do krabic. Do těch se podíval teď, když už je v důchodu. Muž, který si nepřál být jmenován, paradoxně není žádným velkým fanouškem tohoto seriálu. I proto si přeje, aby si scénáře, které dlouho ležely u něj doma, našly někoho, kdo je opravdu ocení… a kdo mu za ně pohádkově zaplatí. Tak uvidíme, jak to s aukcí nakonec dopadne.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru