«

»

Uzrály v červnu ve Sportce milionové výhry?

Foto: Pixabay

Do června Sportka vstupovala se superjackpotem 95 milionů, z toho přes 79 milionů tvořil bonus. S červnem se loučila a na jejím kontě byl superjackpot ve výši 123 milionů, z toho přes 109 milionů byl bonus. V červnu se Sportka losovala 13x. V červnu také odstartovala letní doplňková hra Milionové léto.

V první půlce června se nic moc nedělo

Hned první červnové slosování Sportky – v neděli 2. června padla milionová výhra. Hráč trefil rovný milion z prvního tahu druhého pořadí.

V pátek 7. června by žádné miliony nepadly, kdyby neodstartovala letní doplňková hra s názvem Milionové léto a nehrálo se o první milion.

V neděli 9. června opět padaly rovné miliony na druhém pořadí. Jeden z prvního tahu a dva z tahu druhého.

V pátek 14. června se hrálo o druhý milion Milionového léta. Ten bylo možné získat jedině s plným tiketem Sportky a jedině tak, že bylo taženo vaše číslo tiketu nebo internetové sázky. Žádné miliony v hlavní hře ale nepadaly, a to ani v neděli 16. června, kdy první pořadí Šance vylezlo na čtyři miliony.

Teprve později se strhla lavina výher prvního pořadí 

Teprve ve středu 19. června se zadařilo. Čísla 5, 9, 19, 27, 38 a 40 přinesla hráči v prvním tahu prvního pořadí výhru 29 155 026 Kč. Čísla 9, 10, 21, 32, 38 a 49 pak hráči z druhého tahu prvního pořadí vytesala výhru ve výši 21 903 064 Kč. Další milion padl z prvního tahu druhého pořadí.

V pátek 21. června se hrálo už o třetí milion z Milionového léta. Další rovný milion padl v hlavní hře, konkrétně v druhém tahu druhého pořadí.

Další výhry prvního pořadí se udály ve středu 26. června. Padlo přes 6 milionů v prvním tahu prvního pořadí. Výhru hráči přinesla čísla 2, 5, 9, 24, 31 a 47. Přes 5,2 milionu korun padlo v prvním pořadí Šance.

V pátek 28. 6. se hrálo o čtvrtý milion z Milionového léta. Ve hře zůstává ještě 6 milionů, o které se bude hrát následující pátky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru