«

»

V bonusu je přes 106 milionů. Kdy asi praskne? Dnes se hraje o 126 milionů

Foto: Sazka

Dnes 12. července se ve Sportce hraje o 126 milionů korun, z toho přes 106 milionů tvoří jen bonus. Kdy asi praskne? Pro to, aby se z něj mohli hráči radovat, je potřeba trefit šest čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance. Naposledy se to podařilo hráči 15. března, kdy trefil superjackpot přes 97 milionů korun. V prvním pořadí přitom bylo jen 2,3 milionu, a tak se bonus také krčil něco málo pod magickou stovkou. Tu však bonus nedávno překročil. Necelých 50 milionů ještě zbývá, aby se netrefený bonus rozplynul do hry STOKRÁT MILION. Ale nespěchejme, třeba se tento vývoj hráčům ještě podaří změnit.

Vybrané jackpoty prvních pořadí už zase vypadají atraktivně

Ostatně výherní výsledky Sportky nejsou pouze o superjackpotu. Také v prvním pořadí jackpotů prvního a druhého tahu se ukrývají velké sumy… respektive za předpokladu, že je nikdo nevybere. A to se právě v červnu stalo. Ve středu 21. 6. vynesla hráči čísla 4, 8, 22, 23, 45 a 46 výhru prvního tahu prvního pořadí a v ní 30 143 065 Kč. Jen o něco málo později – v neděli 25. 6. byl trefen i jackpot prvního pořadí druhého tahu a v něm přes 38 milionů. O to se postarala kombinace čísel 7, 10, 16, 22, 43 a 48. Neštěstí ve štěstí zažil další slosování hráč, který se ve středu 28. 6. trefil znovu do druhého tahu prvního pořadí, které bylo ovšem docela vybrané. Zbylo v něm  „pouhých” 1,6 milionu korun. I tato výhra však potěší. Aktuálně je v prvním tahu prvního pořadí 17,9 milionu korun a v druhém tahu prvního pořadí 11,8 milionu korun. Jackpoty tedy opět vypadají atraktivně.

Na bonus je potřeba si počkat, hráči pořád mohou hrát o prémiový jeden milion

Na trefení superjackpotu si hráči ještě brousí zuby. Nikdo neví, kdy se to stane. Čas si mohou zkrátit hrou o prémiové miliony, která probíhá v letní pátky. 14. července proběhne už sedmé slosování z celkem desíti, kdy se prémiový milion rozdává.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru