«

»

V březnu v Eurojackpotu vyhrávali nejvyšší částky Němci

Foto: 777cz.eu

Eurojackpot za březen 2018 rozdal 46 výher z prvních třech pořadí

V minulém měsíci proběhlo 5 losování Eurojackpotu, které přinesly 2 výhry z 1. pořadí a jednu dvoumilionovou výhru z doplňkové hry Extra 6, která se hraje jen u nás v ČR. Celkem bylo v Eurojackpotu rozdáno 45 milionových výher a jedna miliardová, která byla vyhrána v pátek 9. března v Německu.

Nejvíce milionových výher v 1. až 3. pořadí vyhrávali Němci. Ti získali celkem 33 těchto výher v hodnotě více než 1,7 miliardy korun, přičemž jedna výhra byla v částce 1,086 miliard korun z 1. pořadí, 17 výher z 2. pořadí a 15 výher z 3. pořadí. Druhá výhra z 1. pořadí ve výši 443,6 milionů korun padla v Norsku, které získalo i po jedné výhře v 2. a 3. pořadí. Státy Španělsko, Švédsko a Nizozemsko získaly každý jednu výhru v 2. pořadí. Jedna milionová výhra z 3. pořadí putovala do Dánska, tři do Chorvatska a tři do Finska.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru