«

»

V Eurojackpotu dnes hra o 404 milionů a o apartmán v Rakousku. Ve Sportce je v jackpotu 94 milionů. Padl první tah prvního pořadí hlavní hry i první pořadí doplňkové hry Šance!

Foto: Sazka

První pořadí ve Sportce průběžně padají, zatímco bonus Sportky přetrvává. Dnes 16. února se ve Sportce hraje o 94 milionů korun. Bonus tvoří 83,5 milionu. V Eurojackpotu se hraje o 404 milionů korun a ve hře je také luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů.

Hra s plným tiketem se dnes vyplácí

Výherní výsledky Eurojackpotu stojí většinou za to. Minimální jackpot tvoří vždy čtvrt miliardy, což není málo. Ještě větší senzaci pak vyvolává hra o případné prémie. A jedna taková se odehraje i dnes 16. února. Kromě jackpotu vysokého 404 milionů korun se dnes v Eurojackpotu hraje o apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů korun. Abyste se k této výhře přiblížili, je potřeba do hry vstoupit s plným tiketem za 400 Kč. To není zrovna málo vzhledem k velmi nízké pravděpodobnosti výhry.

Hra s plným tiketem se dnes a vlastně minimálně do konce února vyplácí i ve Sportce. Až do konce února totiž ve Sportce pokračuje milionová vánice. S dneškem mají hráči před sebou ještě šest losování, kdy je k hlavní hře s plným tiketem možné vyhrát bonusový milion navíc. Hra s plným tiketem Sportky za 220 Kč se ve Sportce vyplácí i kvůli bonusu, který nepadl od léta minulého roku.

Bonus Sportky odolává

Někdy se hráči do bonusu Sportky trefí opakovaně a zrovna ve chvíli, když v něm moc není. Jindy trvá opravdu dlouhou dobu, než je trefen. A to je i případ dnešního bonusu, který dosahuje do výše 83,5 milionu korun. Bonus je opravdu vysoký a odolává všem trefám. Naposledy padl 11. srpna 2023. Od té doby roste a v lednu 2024 ho musela zkrotit až doplňková hra 100x MILION. Tehdy bylo 100 milionů z něj rozmělněno do milionové vánice.

Ani odolávající bonus však nemusí kazit hru. Ne, když padají první pořadí. Ve středu 14. února padla hned dva první pořadí:

– první tah prvního pořadí ve výši 8 717 429 Kč,

– první pořadí Šance v rekordní výši 8 450 620 Kč.

Podobně vysoká Šance padla 22. listopadu 2023 ve výši přes 7,8 milionu nebo 3. 9. 2023 ve výši přes 7,6 milionu korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru