«

»

V Eurojackpotu je 1,7 miliardy

Foto: Sazka

Už dnes v úterý 6. června se v Eurojackpotu hraje o 1,7 miliardy korun. K trefení této sumy vám sice stačí jen 60 korun – o miliardy můžete hrát už jen s jedním sloupečkem. Také k tomu ale potřebujete obrovskou porci štěstí, které se na tiket nalepí většinou jen jednou za život. Abyste trefili tučný Eurojackpot, cílit musíte na 5+2 čísla, která vám vynesou první pořadí.

Co přinesla a přinese první půlka letošního Eurojackpotu?

Výherní výsledky Eurojackpotu můžete trefit třeba v červnu. Dnešní slosování je už druhé červnové v pořadí. Dnes 6. června se hraje o 1 727 000 000 Kč, a to je suma, která vás může zabezpečit do konce dlouhého života. Minulý červen hráči v Eurojackpotu trefili maximálně 10,5 milionu – konkrétně 17. června 2022.  Co se letošních výher týče, s tou z 31. března si zatím žádná výhra nezadá. Hráč trefil první pořadí a měl štěstí i smůlu zároveň. Sice mohl na svých bankovních účtech přivítat přes 234 milionů, kdyby však šťastné kroky vedoucí k výhře takhle zkombinoval o něco dříve, mohly to být miliardy. Paradox je, že těsně o slosování předtím v úterý 28. března trefil hráč z Německa přes 1,7 miliardy korun. Jenže to byl jiný den a jiná čísla. K dalším velkým výhrám letošního roku patří například trefených 18 milionů z druhého pořadí. Tato trefa se hráči podařila 31. ledna. A také 24. ledna mohl hráč výhru eurojackpotové prémie – apartmánu v Rakousku proměnit v peněžní výběr – 15 milionů.

Další prémie už je na dohled 

Už v pátek 23. června se přitom v Eurojackpotu hraje o další prémii – luxusní karavan za 2,5 milionu korun. Letos je už druhým v pořadí a je to pro Eurojackpot typicky laděná letní prémie (o karavany už se hrálo minulé léto).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru