«

»

V Eurojackpotu je dnes pohádkový jackpot 2 962 000 000 Kč!

Foto: Sazka

Dnes, to je v pátek 5. ledna se v Eurojackpotu hraje o jackpot 2 962 000 000 Kč. Eurojackpot vydržel všechny tipy, a že jich na konci roku nebylo málo. Nejspíš každý, kdo alespoň čas od času sází, si tuto loterii na konci roku 2023 nebo na začátku roku 2024 vsadil. Dnes, to je v pátek 5. ledna se hraje o téměř maximální Eurojackpot.  Jestli padne, bude stát výhra za to.

Češi už utržili svou první eurojackpotovou výhru

Neuběhl ani první týden nového roku a české Eurojackpot výherní výsledky 2024 přitom už stojí za to. V úterý 2. ledna padla výhra třetího pořadí – přes 4,3 milionu korun. Společně se šťastlivcem Čechem na příčce stáli i hráči z Německa (5x), Španělska (1x) a Finska (1x). Češi se zároveň mohou těšit i na další novoroční prémii – apartmán v Rakousku, o který se bude hrát v pátek 19. ledna.

Tři miliardy je možné vyhrát už za 60 Kč

Výhra v Eurojackpotu závisí ani ne na tom, kolik peněz máte v kapse na sázku, jako spíš na tom, kolik štěstí při vás stojí. Jediný sloupeček si můžete vsadit už za 60 Kč. Přitom s ním lze hrát o hlavní výhru – první pořadí. V tomhle se Eurojackpot od Sportky liší. O její superjackpot lze totiž hrát jedině s plným tiketem za 220 Kč. Eurojackpot sice hrají hráči z celkem 18 zemí, ale štěstí se může usmát přímo na vás.

Eurojackpot se letos postaral o napínavé Vánoce i silvestr

Eurojackpot k Vánocům zaručeně patří stejně jako jiné loterie a hlavně pak losy, které rodiny seškrabávají u štědrovečerní večeře. A letos se loterie Eurojackpot i Sportka opravdu vytáhly. V obou loteriích bylo o co hrát. Každý tak toužil stát se milionářem zrovna na Vánoce nebo nebo na silvestra. A napínavá hra v Eurojackpotu pokračuje i teď. Možná je dnešek posledním dnem, kdy eurojackpotové miliardy ve vzduchu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru