«

»

V Eurojackpotu je dnes přes 1,7 miliardy. Přes 15 milionů vyhrál hráč ze Slovenska

Foto: Sazka

1 729 000 000 Kč… přesně tolik je dnes 28. března v Eurojackpotu. Ačkoliv hru hraje celkem 18 zemí, česká výhra vyloučena není. O tom svědčí dvě české miliardové výhry z předchozích let, stejně jako výhra 15 milionů z předchozího slosování, která putovala na Slovensko.

Eurojackpot roste a padá a tak pořád dokola

Pro ty hráče, kteří se do Eurojackpotu rozhodli sázet především tehdy, když náplň jeho trezoru stojí za to, je teď ta pravá chvíle. Už s pouhým jediným sloupečkem za 60 Kč se můžete pokusit o výhru přes 1,7 miliardy, o kterou se hraje právě dnes 28. března. Trefit výhru v Eurojackpotu ještě před aprílem, to by bylo něco. Samozřejmě je nutné zvážit, že pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu je pořád velmi nízká. Pokud byste i přes velmi nízké šance na výhru chtěli jít do hry naplno, můžete se o trefu pokusit se čtyřmi sloupečky a doplňkovou hrou Extra 6 – dohromady stojí plná sázka 400 Kč. Miliardový jackpot padl v Eurojackpotu naposledy 31. ledna, a to ve výši přes 2,5 miliardy. Z peněz se mohl radovat hráč z Německa. Ten den (31. ledna) vyhrál český hráč druhé pořadí a s ním 18 milionů. Mohlo to být více, kdyby spolu s ním na příčce druhého výherního pořadí nestáli také hráči z Německa (1x) a Maďarska (1x).

Také výhry v řádech stovek milionů jsou fantastické

A že nemusí padat zrovna miliardy, abyste se topili v penězích, o tom svědčí další nedávné výhry Eurojackpotu v prvním pořadí. Například výhra téměř 955 milionů ze 17. února, která padla Finsku. Nebo výhra přes 237 milionů z 21. února, kterou si mohlo připsat Dánsko.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru