«

»

V Eurojackpotu jsou 2 849 000 000 Kč, hraje se o karavan za 2,5 milionu a druhé výherní pořadí minule rozdalo třem výhercům každému přes 126,5 milionu korun

Foto: Sazka

Trefení téměř třímiliardového jackpotu není v Eurojackpotu nemožné. Ani po minulém slosování 20. června se nestalo nic zásadního, co by tak vysokou sumu na příčce prvního pořadí rozprášilo. Dnes, to je v pátek 23. 6. se v Eurojackpotu hraje o 2 849 000 000 Kč. Kromě toho se dnes hraje i o prémii Eurojackpotu – luxusní karavan za 2,5 milionu. Pro ten je potřeba vsadit plný tiket, zatímco miliardy můžete mít v kapse už díky jednomu sloupečku za 60 Kč.

Rekordní výhry druhého výherního pořadí

Pořád to tvrdíme a v úterý 20. června se nám to potvrdilo. Pro pohádkový život nemusíte cílit pouze na hlavní Eurojackpot výherní výsledky. Život jako v bavlnce vám může přinést i výhra druhého pořadí. A nemusí jít pouze o desítky milionů, nýbrž o stovky milionů a to i v případě, když na příčce stojí až tři hráči. V úterním slosování trefili celkem tři hráči 5+1 čísel potřebných pro druhé pořadí a každý si z této pozice odnesl přesně 126 563 343 Kč. Z rekordní výhry se mohli radovat hráči z Německa, Polska a Švédska. Gratulujeme. Výhry třetího eurojackpotového pořadí už byly v normálu. Padlo přes 3,8 milionu korun, které putovaly do kapsy hráčům  z Německa (5x), Dánska (1x), Norska (2x), Španělska (1x), Maďarska (1x) a Finska (1x).

Hra o karavan ještě více zatraktivňuje hru

Pátek 23. června není mimořádný jen kvůli rekordnímu jackpotu, nýbrž i kvůli prémii, o kterou se hraje. V nabídce hry je luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. V případě výhry se můžete rozhodnout, jestli vezmete karavan, nebo jestli dáte přednost peněžnímu ekvivalentu výhry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru