«

»

V Eurojackpotu opět žádný Čech miliony nezískal

Foto: nzherald.co.nz

Málokdo by s výhrou z Eurojackpotu nemyslel jen na sebe a své blízké, ale i na jiné lidi

Češi v posledních dnech nemají na výhry milionů v evropském Eurojackpotu příliš mnoho štěstí. Eurojackpot aktuální výsledky a výhry našim radost neudělaly, pomyslná štěstěna asi utekla za kopečky. A ještě dál, až za oceán do Nového Zélandu.

Tam totiž sedmdesátiletý Lou Te Keeti vyhrál v podobné loterii Powerball v přepočtu zhruba 230 milionů korun! V prvních dnech tomu, že vyhrál, nemohl uvěřit. Uvěřil až poté, co na svém bankovním účtu uviděl zůstatek, který měl za sebou hned několik nul!

Po zjištění této informace šel jako vždy do práce, ze které ho ale odvezla sanitka do nemocnice. Lou se totiž necítil ve své kůži a začal se třást. Doktoři mu však po několika testech a noci na pozorování nediagnostikovali žádnou vážnou nemoc, ale euforii! A věřte tomu, až vyhrajete velké peníze v Eurojackpotu, že ji zažijete taky.

Za výhru chtěl sobě a manželce koupit nový dům. Ta ho ale přesvědčila, ať to nedělá. “Lou, velký vysněný dům, to nejsme my, tohle jsme my,“ řekla a dotkla se jedné dřevěné stěny domu, v kterém žijí už 30let. Muž si tedy za výhru koupí alespoň nový automobil a začne bojovat za práva a spravedlnost své rodiny a dalších maorských obyvatel. “Pokud můj případ skončí úspěšně, může vytvořit precedens pro další otevírání případů s rodinnými nároky,“ říká Lou. Tak snad mu výhra přinese štěstí a dobrý konec pro jeho případ!

3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru