«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o 1,4 miliardy korun. Češi mohou hrát také o luxusní karavan. V úterý v Eurojackpotu konečně, vůbec poprvé v tomto roce, padlo první pořadí Extra 6 a s ním rovné dva miliony!

Foto: Sazka

V Eurojackpotu se dnes – v pátek 15. prosince hraje o jackpot 1 441 000 000 Kč. Ve hře je kromě vysokého jackpotu, který může růst ještě na dvojnásobek, také luxusní karavan za 3 miliony korun. K tomu, abyste jej trefili, potřebujete vsadit plný tiket Eurojackpotu. O hlavní výhru  Eurojackpotu však můžete hrát už s jediným sloupečkem za 60 Kč.

Konečně padlo první pořadí Extra 6

Hra Eurojackpot, ačkoliv je mezinárodní a může se zdát, že trefit výherní výsledky Eurojackpotu je jako hledat jehlu v kupce sena, má i doplňkovou hru pro Čechy. Je jí Extra 6, která stojí 40 Kč a nelze ji hrát samostatně, nýbrž minimálně s jedním sloupečkem hlavní hry za 60 Kč. Vyhrát v ní můžete hlavní trefu – a to první pořadí, které obnáší rovné dva miliony korun. Také další výherní pořadí v Extra 6 jsou pevně stanovená. Druhé pořadí = výhra 200 000 Kč, 3. pořadí = 20 000 Kč, 4. pořadí = 2000 Kč, 5. pořadí = 200 Kč, 6. pořadí = 120 Kč. No a právě hlavní trefa v Extra 6 se povedla hráči v úterý 12. prosince. Možná nebudete věřit,  že tohle se povedlo vůbec poprvé v tomto roce. Přitom první pořadí Extra 6 padne obvykle i několikrát do roka (podle výsledků z minulých let).

Ještě před Vánoci hra o luxusní karavan

A zatímco o hlavní jackpot Eurojackpotu můžete hrát už s jediným sloupečkem za 60 Kč. A hru Extra 6 s jedním sloupečkem za 60 Kč + 40 Kč hra Extra 6, pro to, abyste vyhráli karavan za 3 miliony korun, si musíte vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč. Takový karavan by mohl například vyřešit otázku, co podniknout na Silvestra.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. marně čekající na výhru a přízeň Osudu

    Na internetu se objevila zpráva, že v Německu se při sázení využívá již i umělá inteligence a díky tomu se těm, kdo jí používají při sázení daří vyhrávat. Kdyby jí ovšem používali podle mého názoru všichni, úplně všichni sázející a všichni vyhrávali, tak by sázení, kdy se všichni sázející skládají na výhru jednoho nebo více vyhrávajících ztratiilo vlastně smysl. Ale napište o tom, co je více reálné – předpovědět tažená čísla, nebo ovlivnit to, jaká čísla budou tažena ? Asi zřejmě ani jedno, ani druhé nelze využít. Nikdo to nedokáže, jedno ani druhé podle mého názoru. Ale jak se využívá při sázení ostatních převážně “okultních ” metod = předpověď podle karet, náhlé vnuknutí, osvícení, rad kartářky, nebo věštce, či využití tzv. šťastných čísel – a kde taková šťastná čísla lze nalézt.??? Šťastná čísla podle znamení horoskopu jsou asi zavádějící, v určitém znamení se narodilo příliš mnoho osob. Ale napište radu, kdo dokáže nějak poradit tzv. šťastná čísla podle data narození, Do bloku 777 zařaďte prosím rady v tomto smyslu – poraďte někoho, kdo dokáže využít lidské hlouposti a důvěřivosti a doporučí ta šťastná čísla podle konkrétního data narození. I když vím že je to hloupost, nechal bych se přesvědčit a dobře bych zaplatil tomu, kdo by to provedl – samozřejmě bez záruky výhry prvního pořadí. Ale naděje, a pocit, že bych mohl vyhrát, všechny pochybnosti dokáže odstranit.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru