«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o 2 952 000 000 Kč!

Foto: Pixabay

Dnes, to je v úterý 9. ledna se v Eurojackpotu hraje o téměř maximum – 2 952 000 000 Kč. Pro tuto výhru přitom stačí vsadit jediný sloupeček za 60 Kč. S plným tiketem se šance na výhru samozřejmě zvyšují, ale ani tak není nic zaručeno. Naposledy první pořadí Eurojackpotu padlo 17. listopadu ve výši přes 893 milionů. Výhra putovala do Německa.

Díky rostoucímu jackpotu stály sázkařské Vánoce i silvestr za to

Eurojackpot výherní výsledky se během vánočních svátků i na přelomu roku postaraly o pořádnou sázkařskou show. Stále rostoucí jackpot nenechal nikoho klidným. Rozbalit si jej chtěli hráči pod stromečkem a oslavit jej ohňostrojem toužili v novém roce. Nic z toho se však nepovedlo. I proto se dnes 9. ledna hraje o tři miliardy. Tedy téměř o tři miliardy. V maximální jackpotu chybí necelých 50 milionů. Kdo by je však v celkové sumě postrádal? I tak se jedná o částku k neutracení. A pokud si na výherní příčku stane pouze jeden hráč, bude mít život v luxusu zajištěný.

V novém roce se Čechům daří umisťovat se na příčky předních pořadí

Koneckonců výhra v Eurojackpotu nemusí být rovnou třímiliardová, aby potěšila. Své o tom ví výherci druhých a třetích pořadí, kde je možné vyhrát miliony nebo desítky milionů. Hned první slosování v novém roce – 2. ledna si hráč z Česka ze třetí výherní příčky vytáhl výhru přes 4,3 miliony. V pátek 5. ledna se Česká republika na stupínku třetího pořadí umístila znovu – tentokrát si hráč odnesl přes 3,3 milionu korun. Češi se přitom už teď mohou těšit na další eurojackpotovou prémii, která proběhne přesně za deset dní – 19. ledna bude ve hře apartmán v Rakousku.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru