«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o 2,4 miliardy. O prázdninách se můžete těšit na dva karavany

Foto: Sazka

V Eurojackpotu se dnes 9. července hraje o 2 414 000 000 Kč. K tomu, abyste trefili jackpot, nepotřebujete plný tiket. Vyhrát jej můžete klidně s jediným sloupečkem. Potřebujete však 5+2 šťastná čísla, která vás k výhře posunou.

Trefit Eurojackpot není jen tak

Teprve tři Češi se postavili na stupínek prvního výherního pořadí v Eurojackpotu. To je dost málo na to, že se Eurojackpot u nás začal hrát v roce 2014. Hned v roce 2015 se Čechovi podařila super trefa – Eurojackpot ve výši 2,4 miliardy. Další zlom nastal v roce 2019, kdy Čech vyhrál 1,4 miliardy korun. Výhra 235 milionů korun se podařila Čechovi v roce 2023. Stal se třetím a zatím posledním Čechem, který stanul na příčce prvního pořadí. Tam se jen tak někdo nedostane. Hledá se tedy čtvrtý český výherce prvního pořadí Eurojackpotu. Stanete se jím vy dnes – v úterý 9. července? Loterie Eurojackpot má své výhody i nevýhody. Výhodou je, že o hlavní jackpot můžete hrát s jediným sloupečkem za 60 Kč. Sázet plný tiket Eurojackpotu se vyplatí zejména při vysokých jackpotech. Zvyšuje to pravděpodobnost výhry a je to taktika řady hráčů.

Vítězit můžete díky taženému číslu tiketu nebo internetové sázky

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou být vaše i v rámci doplňkových her. Přes léto na vás čekají rovnou dvě eurojackpotové prémie – dva karavany. O jeden se bude hrát v úterý 16. července, o druhý pak v pátek 16. srpna. K tomu, abyste mohli hrát o karavan, potřebujete vsadit plný tiket za 400 Kč. Teprve pak můžete doufat, že bude taženo číslo vašeho tiketu nebo internetové sázky. Ani pokud se vám výhra karavanu nehodí, nemusíte zoufat. Tuto prémii si můžete po výhře samozřejmě směnit za peníze.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru