«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o tři miliardy a tři Defendery

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 23. dubna, se v Eurojackpotu hraje o maximální jackpot tři miliardy, který můžete mít už díky vsazení jednoho sloupečku za 60 Kč. Ale protože je dnes úterý, vyplatí se sázet plný tiket. Kromě třímiliardového prvního pořadí jsou ve hře také české prémie, a to rovnou tři vozy Land Rover Defender (každý v hodnotě 2,2 milionu korun).

Kéž by Eurojackpot padl českému hráči

Bylo by fajn, kdyby dnešní Eurojackpot výherní výsledky připadly hráči z Česka. Jednalo by se v pořadí o pátou nejvyšší výhru Eurojackpotu, tutově však o tu nejvyšší. Byl by pokořen rekord z roku 2014, kdy český hráč v Eurojackpotu trefil přes 2,4 miliardy korun. Tehdy mohl Eurojackpot dosahovat maximálně k hranici 2,5 miliardy. Poté bylo první pořadí navýšeno. K tomu, aby si hráč z Česka nebo kterýkoliv jiný hráč mohl připsat výhru prvního pořadí, potřebuje trefit 5+2 šťastná čísla. Každopádně držíme pěsti.

Pokračuje dubnová hra o Defendery

A protože je duben a je také i úterý, hraje se kromě cen hlavní hry také o eurojackpotové prémie – o vozy Land Rover Defender. Každý je v hodnotě 2,2 milionu korun. Vůz máte šanci vyhrát jedině s plným tiketem za 400 Kč. Vyhrává ten, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bude taženo.

Eurojackpot je v dubnu velmi štědrý 

Výhry v Eurojackpotu nejsou nijak časté, jsou málo pravděpodobné, ale nejsou nemožné. O tom svědčí nedávná česká trefa do druhého výherního pořadí, odkud si hráč odnesl téměř 130 milionů. Taková výhra druhého pořadí tady ještě nebyla. Hráči se poštěstilo z více úhlů pohledu. Nejenže trefil čísla potřebná pro druhé pořadí, nýbrž byl jediný ten den. Velkolepá výhra, kterou sázkařský svět žije, padla minulé úterý 16. dubna.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru