«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje už o dva Land Rovery Defendery a v hlavní hře o 711 milionů korun

Foto: Sazka

Dnes 14. listopadu se v Eurojackpotu už podruhé v tomto měsíci hraje o prémii. Ta má bobtnající charakter, a tak zatímco v úterý 7. listopadu se hrálo o jeden luxusní vůz Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu korun, dnes 14. listopadu jsou ve hře dva tyto vozy. Celkem se v listopadu bude hrát o 10 Land Roverů. Jackpot je 711 milionů korun, a tak se vozy mohou hodit pro odvezení této případné výhry.

Prémiový listopad

Sazka naděluje podstatně dříve než Ježíšek, na kterého se děti tolik těší. Listopadové prémie v Eurojackpotu jsou toho důkazem. Výherní výsledky Eurojackpotu budou v rámci deseti rozdaných vozů v listopadu obohaceny o 22 milionů korun. A to se jen tak nevidí. Respektive v Eurojackpotu tohle můžete vidět už podruhé za rok. Podobný nášup luxusních vozů přichystala Sazka pro hráče i v dubnu. V průběhu dubna se také hrálo o deset těchto vozů. Jenže tyto prémie jsou pro české hráče, kteří do hry automaticky vstoupí se vsazeným plným tiketem. Pro úplně všechny hráče je tady jackpot 711 milionů. A to je pak pořádná tahanice!

Prokleté první pořadí v Extra 6

Záhadou zůstává stále netrefené první pořadí Extra 6, ve kterém na české hráče čekají rovné dva miliony. Není běžné, aby se do tohoto políčka hráči v průběhu roku vůbec netrefili. Smůla se však na tuto příčku stále lepí. Že by za to mohlo trefené první pořadí hlavní hry, které padlo 31. března? Možná. Každopádně mají hráči ještě 14 slosování (včetně toho dnešního) do konce roku. A to je dost dlouhá doba na trefení prvního pořadí Extra 6 i na jiné zázraky… třeba na druhý český Eurojackpot v tomto roce.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru