«

»

V Eurojackpotu se hraje o 1,3 miliardy korun a 10 cest kolem světa (každá v hodnotě 500 tisíc korun)

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 21. března se v Eurojackpotu hraje o 1 317 000 000 Kč a navíc je ve hře také eurojackpotová prémie. Ta má dnes podobu deseti cest kolem světa (každá za 500 tisíc korun). Podmínkou vstupu do hry o tuto prémii je vsazený plný tiket, kdežto 1,3 miliardy můžete vyhrát už s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč.

Vyhrát Eurojackpot je jako sen

Ani nejnižší výherní výsledky Eurojackpotu nejsou k zahození, protože jde vždy o stovky milionů, které vás mohou doživotně zabezpečit. Vyhrát pak přes 1,3 miliardy, tedy částku, která je ve hře zrovna dnes 21. března, pak musí být jako sen. S tolika pěnězi na účtu se slabší povahy mohou rovnou stěhovat ne do vlastní vily nýbrž do blázince… i ten si však mohou vybavit podle miliardářských představ! Ovšem věříme, že by to s případnou výhrou nebylo tak horké. Ano, možná by vám na chvíli zarazila dech… jenže pak by jste zjistili, že není čas ztrácet čas nad blouzněním, protože je nasnadě výhru si užít. Přitom dnes nemusíte hrát pouze o hlavní jackpot – přes 1,3 miliardy, o který se můžete drze pokusit už s jedním sloupečkem za 60 Kč, dnes je ve hře (stejně jako při slosování 7. března)  10 cest kolem světa, každá v hodnotě 500 tisíc korun. Tady už musíte sáhnout hlouběji do kapsy a vylovit čtyři stovky (cena plného tiketu Eurojackpotu).

Můžete vyhrát cestu kolem světa a přesto můžete zůstat sedět doma

Dnes 21. března můžete hrát o 10x cestu kolem světa. Přitom se ale nemusíte obávat, že byste jako vážně museli někam jet nebo vám Sazka „nedej bože” přímo organizovala zájezd. Stejně jako miliardy a miliony, tak i statisíce vám dodají svobodu, a proto si můžete jet, kam se vám zachce. Koneckonců můžete zůstat dřepět i doma a výhru použít třeba na rekonstrukci, doplnění šatníku, wellness, studium… zkrátka jak je libo.

 

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru