«

»

V Eurojackpotu se hraje o 2 858 000 000 Kč. Do Polska putuje 2x 21 milionů

Foto: Sazka

Eurojackpot se znovu rozhodl držet až do poslední chvíle. Jestli padne dnes  – v úterý 20. června, to je ve hvězdách. Každopádně se hraje o 2 858 000 000 Kč, a to je suma rekordní. Ovšem boháče z vás nemusí udělat pouze první pořadí. Minule se o tom mimo jiné přesvědčili i dva hráči z Polska, kteří trefili druhé pořadí a každý z nich si odnesl přes 21 milionů korun.

Loni v červnu trefil Čech 10 milionů

Že se červen v Eurojackpotu na české hráče zatím neusmál? No neusmál, ale změnit se to může už dnes. Loni padla pouze jediná milionová výhra v červnu, a ta měla hodnotu přes 10 milionů korun. Bylo to 17. června 2022 a trefeno bylo druhé pořadí. Zatím nejvyšší výherní výsledky Eurojackpotu letos v červnu jsou ve výši 21 344 213 Kč. Takováto výhra druhého pořadí padla minulé slosování – v pátek 16. června. O příčku se rozdělili hráči z Německa (2x) a Polska (2x). Zajímavý je fakt, že právě hráči z Polska v Eurojackpotu v červnu válí.

– Už 2. 6. Polsko bere přes 2,1 milionu ze třetího výherního pořadí,

– v úterý 6. června stojí Polsko na příčce druhého pořadí, kde vyhrává přes 8,9 milionu a také na třetím pořadí, kde bere přes 5 milionů,

– v pátek 9. 6. vyhrává Polsko přes 1,7 milionu korun,

– v pátek 16. 6. kromě již zmíněné výhry druhého pořadí bere Polsko také výhru třetího pořadí a s ní přes 4,3 milionu korun. Gratulujeme!

Už v pátek si někdo vylosuje karavan snů

A pokud stále nevíte, kam a jak pojedete letos na dovolenou, rozseknout to můžete už v pátek 23. 6., kdy se hraje o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru