«

»

V Eurojackpotu vyhrál přes 17 milionů, ale neřekl o tom ani své nejbližší rodině

Foto: pixabay

Že zázraky v Eurojackpotu se dějí, to může dosvědčit anonymní výherce 17 milionů korun z léta loňského roku. Muž, který si tiket vsadil v tabáku při cestě z práce, reagoval na výhru se stoickým klidem. Druhý den šel normálně do práce a úžasnou novinu zpočátku neřekl ani své ženě a malé dcerce. Ne že by ji chtěl tajit, nýbrž nechtěl narušovat aktuální rodinnou pohodu, která u nich vládla.

Výhra 17 milionů ho skoro ani nenazvedla ze židle

Výhra, o které Sazka píše, se uskutečnila už 16. 7. 2021. Tehdy Eurojackpot výherní výsledky trefili dva čeští hráči – náš zmiňovaný hráč vyhrál 17 240 603 Kč ze druhého pořadí a jiný hráč trefil přes 2,2 milionu korun ve třetím pořadí. Výhra v loterii, jakou je Eurojackpot, obvykle znamená radost a pocity euforie. Tato výhra však s čerstvým výhercem sedmnácti milionů skoro ani nehnula. Když se o ní dozvěděl, šel si lehnout, jakoby se nechumelilo a ráno šel normálně do práce. Ještě chvíli prý trvalo, než o výhře řekl své nejbližší rodině – manželce a malé dcerce. Proč jim výhru okamžitě nevykřičel a nepotěšil je? Nechtěl aktuální pohodu v rodině. Nepřál si, aby je výhra nějak negativně ovlivnila. Prý už četl o řadě případů, kdy výhra výhercům život zkomplikovala a on chtěl mít jistotu, že to nebude jeho případ.

Výhra mu udělala radost, ale nehodlal jí podlehnout

Náš šťastlivec přitom nepatří mezi pravidelné sázkaře. Přesto, že sází sporadicky, je to už jeho druhá větší výhra v Eurojackpotu. Poprvé nejvíce vyhrál částku přes 10 tisíc korun a přiznává, že ta ho pošťouchla k dalšímu sázení. Teď toho nelituje, protože výhra 17 milionů je něco, co se zadaří jen jednou v životě, jestli vůbec. Přesto hodlá sázet dál. Jak uvádí, je rád, že prvotní okamžik výhry ustál a nenechal se jím rozhodit. Věří, že s odstupem se výhra zvládá lépe.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru