«

»

V losu vyhrála 1 milion dolarů díky tomu, že její zesnulý manžel zasáhl shůry

Foto: Pixabay

Co by se muselo stát, abyste konečně trefili výhru ve Šťastných 10? Že by zásah shůry? Přesně v to věří vdova z Pensylvánie Karen Coffman, která v losu seškrábala 1 milion dolarů (v přepočtu zhruba 23 milionů korun).

Manžel měl obavy, aby to jeho žena finančně zvládala

Výherní výsledky Šťastných 10 vám může přihrát někdo blízký zesnulý z onoho světa. Přesně v to věří čerstvá vdova Karen Coffman z Pensylvánie, které manžel zemřel na nádor mozku před několika týdny. V době, když byl ještě naživu, často mluvil o tom, jak má obavy o ženino finanční blaho. A takhle to zařídil. Vdova, která lístek koupila za 20 dolarů na benzínové stanici v místě svého bydliště, pro to nemá žádné jiné vysvětlení. Díky manželovi se teď může přestěhovat za teplem na Floridu.

Když kontrola losu trvala déle, pojala podezření

Karen Coffman patří mezi pravidelné sázkaře. Možná i vy do Šťastných 10 sázíte pravidelně. Výhra v hodnotě jednoho milionu dolarů ji velmi překvapila. Když to obsluze při kontrole losu trvalo déle než obvykle, pojala podezření, že by mohlo jít o něco většího. A bylo to tam. „Tak tomu můj manžel neuvěří”, řekla si, když spěchala domů. Po smrti manžela totiž vede časté diskuze s jeho fotkou. Po výhře u ní seděla déle než obvykle. Bylo potřeba naplánovat tolik věcí. Protože miluje slunce a teplo, rozhodla se přestěhovat na Floridu. Přesně to totiž plánovali ještě v době, když byl její manžel naživu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru