«

»

V loterii Euromillions vyhrála 2,7 miliardy a s výherním tiketem v kabelce pak sekala i zahradu

 

Foto: Pixabay

Velké štěstí v neštěstí měla padesátiletá Francouzka, která na začátku září trefila jackpot loterie Euromillions a vyhrála v přepočtu 2,7 miliardy korun. To vše po tom, co v padesáti přišla o práci a zoufale se snažila přijít na to, čím nahradí svůj vypadlý příjem. Přijít v padesáti o práci jednoznačně není nic příjemného. To leda v případě, že máte v kapse výhru ve Sportce.

Po velkém šoku přišel ještě větší 

Francouzka, která ráda využila možnost zůstat v anonymitě, o sobě neřekla příliš. Snad jen to, že nesází pravidelně a vlastně bylo velkou náhodou, že se její tiket ocitl v onom osudném slosování. Výherní čísla 4, 5, 35, 37, 43 a čísla s hvězdičkou 5 a 6 jí vynesla výhru přes 109 milionů eur (v přepočtu zhruba 2,7 miliardy korun). To vše se navíc stalo poté, co byla čerstvě propuštěna z práce a urputně přemýšlela, čím nahradí svůj vypadlý příjem. Teď už se nemusí ničím stresovat. Se založenýma rukama však sedět nehodlá. Jak na sebe prozradila, chce se věnovat charitě a také hodně cestovat. Prozradila mimo jiné také to, že svůj vítězný tiket vsadila na pláži Larmor. Z výhry však nebyla ihned moudrá, a je to jasné vzhledem k tomu, že opravdu nepatří k pravidelným sázkařům. Nějakou dobu jí tedy trvalo, než zjistila, že vyhrává v přepočtu ne 245 Kč, ale přes 2,7 miliardy korun, a to už je rozdíl! Také byste byli rádi, kdyby vás takhle zmátly výherní výsledky Sportky?

Výherní tiket potom střežila jako oko v hlavě 

Jak také přiznala, byl to velmi hezký pocit zjistit, že vše, co si bude v budoucnu přát, už má předem zaplaceno. Zároveň však dodala, že zůstat s výherním tiketem sama jakožto s jediným důkazem o její výhře, nebylo nic příjemného. Také byste zažívali úzkostné stavy, kdybyste měli ohlídat výherní tiket Sportky? Padesátnice uvedla, že o tiket měla do doby vyzvednutí výhry takový strach, že jej pečlivě uschovala do své kabelky a tu pak nosila všude s sebou a ani na chvíli ji nedala z ruky. Dokonce s ní prý sekala trávník na své zahradě.

AUTORSKÝ TEXT

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Blbost!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru