«

»

V loterii s poštovními směrovacími čísly vyhrál největší podíl, a to díky své zesnulé ženě

Foto: Pixabay

Veterán Alon Mizon (77), který moc dobře nevidí a je na čekacím seznamu zájemců o vodící psy, vyhrál přes 490 tisíc dolarů v loterii s poštovními směrovacími čísly. Celkový objem výher činil téměř 4 miliony dolarů, Alon však získal největší podíl. Vylosováno bylo jeho směrovací číslo CM1 7RT, které platí pro východní Anglii. A to hlavně díky jeho zesnulé ženě, která loterii na jeho jméno předplatila na dlouho dopředu. Výhra je částečně hořkosladká, protože by ji nejradši oslavil s manželkou, která mu zemřela před dvěma lety. A díky jaké síle trefíte Šťastných 10 vy?

Nečekaně vyhrál a chce přispět na charitu

Výherní výsledky Šťastných 10 se mohou usmát na kohokoliv. Třeba je sázíte spolu se sousedy a může jít o sousedskou výhru! Něco podobného teď zažívá veterán Alon Mizon, který figuroval v loterii s poštovními směrovacími čísly, aniž by se o to sám zapříčinil. Za výhru vděčí své ženě, která loterii pod jeho jménem hrála a která ji měla předplacenou na dlouho dopředu. Výhry se sama nedočkala, alespoň ji však na stará kolena dopřála svému muži. Výhra přes 490 tisíc dolarů (10,7 milionu korun) ho opravdu zaskočila. Velkou část z ní chce použít na charitativní účely a také hodlá přispět na výcvik vodících psů. Jednoho takového chlupatého parťáka totiž sám potřebuje, a to kvůli špatnému a stále se zhoršujícímu zraku.

Vyhráli i jeho sousedé

Představte si, že by o vaší výhře ve Šťastných 10 rozhodovalo vaše poštovní směrovací číslo. Koneckonců proč ne! I vaše poštovní směrovací číslo můžete zahrnout do tipovaných čísel. Kromě Alona vyhráli i další jeho sousedé – ti však brali mnohem nižší částky. Přesto jim dokázaly pomoct. Mezi nimi byl například nešťastný bezdětný pár, který se marně snažil o miminko. Teď si partneři mohou dovolit zaplatit umělé oplodnění a smějí se, že je krásné vytipovat si dítě v loterii!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru