«

»

V loterii vyhrál poté, co se jeho sestře zdálo o nálezu zlata

Foto: Pixabay

Muž ze Severní Karolíny David Atwell vyhrál přes 837 tisíc dolarů (přes 19 milionů korun) v loterii Cash 5 v dubnu tohoto roku. Když se v rychlosti podíval na výsledky losování, uviděl, že se jackpot hry vrátil na 100 tisíc dolarů. Věděl tedy, že jej někdo trefil, ale netušil, že by oním šťastným výhercem mohl být on. I vy můžete takhle nečekaně trefit výhru ve Šťastných 10.

Sestra mu výhru předpověděla

David Atwell patří k pravidelným sázkařům. Ještě nikdy se však na něj neusmálo tak velké štěstí. Dosud vyhrál vždy jen pár drobných, takže výhra přes 800 tisíc dolarů je pro něj opravdovým jackpotem. Desítky milionů vám mohou přinést také výherní výsledky Šťastných 10. Muž svůj jednodolarový tiket koupil v místním obchodě Jiffy Quik. Když se o výhře dozvěděl, křikem vyděsil svou kočku. Zvláštní je, že mu výhru nějaký čas předtím předpověděla jeho sestra. Té se zdál sen o nálezu hromady zlata. Jeho sestra, se kterou se o výhru částečně rozdělí, prý tušila, že ho potká něco takhle velkého. A co vy? Věříte na sny a jejich moc přivolat vám výhru ve Šťastných 10?

Z výhry plánuje poplatit účty a užívat si klidný život

Je neskutečné, když v loterii vyhrajete výhru ve výši desítek milionů. Jako ve snu je i výherce David Atwell, který už ví, jak výhru použije. Plánuje poplatit účty, investovat do bydlení a ze zbytku si užívat krásný život milionáře. Nestává se každý den, že by vám život zaplatila výhra v loterii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru