«

»

V loterii vyhrál za pět minut dvanáct

Zdroj: pixabay

Mohammed Bava z indického státu Kerala vyhrál v loterii 10 milionů rupií (v přepočtu 2,7 milionu korun). Na tom by nejspíš nebylo nic tak zvláštního, protože ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii můžete vyhrát i vy. Příběh pana Bavy vyčnívá nad ty obyčejnější tím, že díky výhře v loterii jen těsně neprodal svůj milovaný dům. Kvůli dluhům hrozilo, že o něj přijde. Už měl dokonce domluveného kupce. Za pět minut dvanáct přišla výhra v loterii.

Indický stát Kerala patří k hrstce těch, kde se může sázet

Výherní výsledky Šťastných 10 u nás naštěstí nezávisí na tom, kde zrovna bydlíte. Jiné je to v Indii, kde jsou sázky na většině míst nelegální. Jen hrstka indických států loterii umožňuje a mezi nimi také stát Kerala, ve kterém bydlí i šťastlivec Mohammed Bava. Po tom, co se mu přestalo dařit v podnikání a dluhy se začaly hromadit, byla výhra v loterii jeho jedinou možností na lepší život. Pro tu se modlil, ale ve skutečnosti v ni nedoufal. V místním obchůdku sázel už rok bez valných výsledků a došlo i na nejhorší. Dluhy se kupily a on byl prakticky bez příjmů. Protože měl pět dětí, musel se otáčet, aby stačil uživit alespoň je. Najednou už pan Bava neměl nikoho, na koho by se mohl s žádostí o půjčku obrátit. Nezbývalo nic jiného, než prodat jeho milovaný dům, ve kterém s rodinou bydlel. Už měl dokonce sehnaného kupce a jen pár dní chybělo k dokončení celé transakce. V tom se ale pan Bava dozvěděl, že vyhrál v loterii 10 milionů rupií a stal se z něj milionář (v přepočtu přes 2,7 milionu korun).

Z výhry splatil dluhy a mohl zase svobodně dýchat

Také trefa do loterie Šťastných 10 vám může přinést miliony. Šťastlivci z Indie spadl kámen ze srdce. Nejenže ve svém domě mohl s rodinou zůstat, nýbrž ustalo i klepání na dveře od všech jeho věřitelů. Všem dluh splatil a ještě mu něco zbylo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru