«

»

V loterii vyhrála dva miliony liber a svým papouškům pořídila samostatný klimatizovaný pokoj

Foto: Pixabay

Neuvěřitelné štěstí měla máma a chovatelka řady zvířat Lesley Herbertová (44), když v březnu 2021 vyhrála v loterii dva miliony liber (dnes je to v přepočtu přes 56 milionů korun). Od té doby změnila svůj život k nepoznání. Například pořídila o dost větší dům, ve kterém se našel samostatný pokoj i pro její dva papoušky Alfieho a Sonnyho. Investovali byste část výhry ve Sportce do vašich zvířecích mazlíčků?

Výhra v loterii jí umožnila vytvořit luxus nejen pro ni a děti, nýbrž i pro papoušky

Lesley Herbertová vyhrála už v březnu 2021. Teprve teď se však pochlubila tím, že její dva papoušci – afričtí šedí, obývají svůj vlastní pokoj. Ten je klimatizovaný a svým zpracováním se co nejvíce podobá rovníkové Africe. Kromě rostlin, vodní plochy a vodní mlhy, mají k dispozici různé provazy, hračky, houpačky, se kterými se zabaví na dlouhou dobu. A kdyby se přece jen v této královské voliéře začali papoušci nudit, k dispozici mají obrovský LED televizor, na kterém sledují svůj oblíbený pořad. Je vidět, že s výherními výsledky Sportky lze vytvořit opravdu cokoliv. Žena v budoucnu plánuje vytvořit chovatelskou záchrannou stanici pro zvířata.  Říká, že pokaždé, když někomu o tomto netradičním pokoji řekne, setká se s překvapenými reakcemi.  Nápad vytvořit z pokoje velkou voliéru vznikl hned po tom, co si její děti rozebraly své pokojíčky v novém domě a zbyla jedna náhradní nevyužitá místnost.

Výhra je spojená s jiným papouškem

Výhra, která by neurazila žádného sázkaře Sportky, se přitom udála za úplně běžných okolností. Lesley se v té době starala o papouška svého známého, který odjel na dovolenou. V té době si papoušek poranil nohu a ona mu chtěla připravit zvláštní porci jídla se špenátem. Vyrazila tedy pro špenát a k tomu na pokladně přibrala i tiket do Národní britské loterie. Z výhry se pak léčila ona sama.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru