«

»

V loterii vyhrála třicetiletou rentu a teď zkrátka musí žít minimálně do stovky, aby ji celou stačila vybrat

Foto: Pixabay

Neobvyklé množství plazů a hadů na její zahradě přimělo důchodkyni v létě 2023 vsadit loterii Set For Life, kde je hlavní výhrou 10 000 liber měsíčně po dobu 30 let. A povedlo se! Čísla 2, 11, 17, 30, 38 a Life Ball číslo 3 jí 3. srpna vyneslo právě tuto výhru. Doris Stanbridge zrovna slavila své sedmdesáté narozeniny a tohle byl ten nejlepší dárek ze všech. Žena se směje,  že jí teď nezbývá, než s manželem žít do sta let, aby celou výhru stihli vyčerpat. Pravidelné výplaty na účet vám mohou v Česku chodit díky výhře v Extra Rentě. Hráčům je zde však ponechána možnost vybrat si celou výhru najednou.

Za peníze z výhry hodlají předělat dům

Sedmdesátiletá Doris je tak trochu pověrčivá a nikdo jí nevěří, že onen osudný tiket do Set For Life vsadila kvůli neobvyklému množství pavouků a hadů na své zahradě. Havěť, které by se kdekdo štítil, podle Doris přináší štěstí. A nejspíš je to fakt, vzhledem k tomu, že teď už Doris nad svým případně nízkým důchodem nezapláče. Vždyť jí na účet každý měsíc ze Set For Life přijde částka 10 tisíc liber (zhruba 285 tisíc korun). Dokážete si představit, že by vám výherní výsledky Extra Renty nebo jiné loterie přinášely tuto sumu? To je zkrátka pohádka. Za peníze hodlá energická žena zrekonstruovat dům. Vždyť naposledy se tam něco výrazněji měnilo před padesáti lety.

Finančně vypomůžou svým dětem a vnoučatům

Až vyhrajete velkou sumu v Extra Rentě, nejspíš také vypomůžete své rodině. Přesně to má v plánu udělat také Doris, která si svou početnou rodinku nemůže vynachválit. Má tři dcery a každá z nich jí nadělila minimálně jedno vnouče. Už se proto těší, až všichni společně pojednou na zahraniční dovolenou. To bude plnohodnotně strávený čas bez starosti o výši celkové útraty!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru