«

»

V loterii vyhrává tak často, že už ani výhru neslaví…

Foto: Pixabay

Pokud byste hledali tipy na šťastná čísla do Eurojackpotu, berte v potaz následující kombinaci čísel 7, 11, 33, 35 a 39. Nejsou to sice všechna čísla, která do Eurojackpotu potřebujete, i tak vám ale mohou přinést štěstí jako ženě z Marylandu, která právě na tato čísla vyhrála v loterii už třikrát po sobě. Poprvé v roce 2008, potom v roce 2019 a naposledy letos.

Čísla na televizní obrazovce jí přišla povědomá

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou přijít zcela nečekaně a třeba si hned své výhry v loterii nevšimnete, protože zrovna nebudete u obrazovky nebo na mobilu. Ať už se o své výhře dozvíte kdykoliv a jakkoliv, určitě to bude pro vás velká premiéra a šok. To sedmdesátiletá žena z Marylandu výhru v loterii nebere jako něco zvláštního. Ne po tom, co v loterii vyhrála už třikrát po sobě. Pokaždé to byla částka v přepočtu okolo milionu. Jak žena uvedla, potřetí už vůbec neslavila. Výherní čísla zobrazená na televizní obrazovce jí přišla jen velmi povědomá.

Čísla se jí zjevila ve snu

Kouzelná číselná kombinace čísel 7, 11, 33, 35 a 39 se jí přitom zjevila ve snu už v roce 2008 a také opakovaně. V tu dobu byla žena se svým manželem zrovna ve svízelné finanční situaci a první výhra jim velice pomohla. Druhou brali jako příjemný bonus. Třetí výhra je pak už ani nenazdvihla ze židle. Jak ale oba loterijní společnosti uvedli, byli samozřejmě velmi rádi, protože peníze, ty se hodí vždycky! A co vy? Také byste byli rádi, kdybyste Eurojackpot trefili hned 3x po sobě? Aby ne! Ale víte, jak to je… na někoho se štěstí posadí hned několikrát a jiný, aby na něj marně čekal.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru