«

»

V Mega Millions padla výhra ve výši 560 milionů dolarů. Výherní čísla byla 19, 37, 40, 63, 69 a zlaté Mega Ball číslo 17

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce stále nic? To v Mega Millions v úterý 4. června padl jackpot ve výši 560 milionů dolarů (v přepočtu je to zhruba 12,6 miliard korun). Tato trefa ukončila tříměsíční výherní sucho, které v loterii panovalo.

Velká výhra padla po nevýherních třech měsících

Výherní výsledky Sportky se stále nedostavily? Asi si dávají načas stejně jako si dávala načas výhra v Mega Millions. Její čas však už nastal, a to v úterý 4. června večer, když byla vylosována čísla 19, 37, 40, 63, 69 a Mega Ball číslo 17. Hráč z Illinois, není jisté, zda se nejedná o skupinovou výhru, si může gratulovat k čerstvě nabytým miliardám. Jedná se o devátou nejvyšší výhru v historii této hry. Neznámý hráč si vsadil prostřednictvím loterijní aplikace.

Šťastný výherce si nejspíš vybere celou výhru

Pokud by vás potkala výhra ve Sportce, musíte ji akorát zdanit, pokud se bude jednat o částku nad jeden milion korun. O nic víc než daň vás však už Sazka neobere. To jiné dilema musí řešit výherce z Illinois. Ten si buď vybere 560 milionů dolarů v ročních výplatách, nebo si zvolí okamžitou výplatu sníženou na částku 264 milionů dolarů (i tak se jedná o více jak 5,9 miliardy korun). Pravidla pro loterii v Illinois stojí na straně výherce, který může zatajit své jméno i bydliště. Tento vítěz pokořil pravděpodobnost na výhru, která je 1 ku 302 575 350. Výherci ještě jednou gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru