«

»

V neděli ve Sportce padlo 3x 1. pořadí + Superjackpot!

Foto: Sazka.cz

Neuvěřitelné výsledky nedělní Sportky!

V nedělním losování Sportky dne 10. 9. 2017 se v Sazce otřásla zem! Hned trojice sázejících totiž trefila 1. místo a k jednomu z nich dokonce i Superjackpot! V I. tahu si jeden ze šťastlivců přišel na 10,6 milionů korun, ve II. tahu pak 2 sázkaři získali po 2,6 milionech. Superjackpot včetně 1. místa ve zmíněném II. tahu pak dělal bez pár drobných 70 milionů korun!

Takováhle úroda se skutečně ve Sportce jen tak nevidí. Zklamání ale zřejmě prožijí případní výherci v příštím středečním tahu, pokud dosáhnou na přední místa. Za 1. pořadí se pro oba tahy totiž očekávají výhry po 1,8 milionech a nijak slavný se svými 3,5 miliony není ani aktuálně vydrancovaný Superjackpot.

3.2/5 - (5 votes)

3 komentáře

 1. Jana

  hodně štěstí a pěkné zážitky s výhrou

 2. Fera

  Jak získat jackpot, když se vsází 6 čísel?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   pro Superjackpot je potřeba vsadit plný tiket sportky za 220 korun a kromě 6 čísel trefit i poslední číslo v doplňkové hře Šance.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru