«

»

V netradiční pohřební loterii vyhrála Volkswagen Beetle

Foto: Pixabay

Šestnáctiletá dívka Gabriella Bonhamová z Oklahomy má jistě spoustu jiných aktivit, než je chození po pohřbech lidí, které vůbec nezná. Přesto tato zvědavá dívka vyslyšela výzvu zemřelé ženy a připojila se do její „pohřební loterie”. Hlavní cenou byl Volkswagen Beetle ve velmi dobrém stavu, kterého dotyčná zemřelá milovala. A protože jej už po smrti užívat nemohla, rozhodla se auto během svého vlastního pohřbu někomu darovat. Morbidní? Možná! Avšak nejen Sportka sype výhry.

Vše to začalo náhlou smrtí ženy, která měla darovacího ducha

Za co byste utratili výherní výsledky Sportky? Koupili byste si Volkswagen Beetle? A co když vám řekneme, že model z roku 2016 vyhrála teenagerka jen díky tomu, že jela 30 mil na pohřeb zcela neznámé ženy? Ne, to není vtip, jen poslední přání zemřelé Diane Sweeney, která zesnula náhle už 7. července v roce 2022. A protože tato žena myslela na všechny aspekty svého života, nenechala náhodě ani svůj pohřeb. Ačkoliv o své brzké smrti nemohla tušit, svým přátelům a rodině se zmiňovala o tom, jak by mělo být naloženo s jejími věcmi po smrti. A protože jednou z věcí, kterou nadevše milovala, byl i Volkswagen Beetle z roku 2016, rozhodla se ho věnovat komukoliv, kdo se zúčastní jejího pohřbu. Byl to právě Dianin synovec, který se rozhodl, že splní přání své zesnulé tety. Pak už jen zbývalo vymyslet, jak to udělat.

Synovec se spojil s médii a vyhlásili pohřební loterii

Každému by možná tohle přišlo jako přitažené za vlasy, ovšem Diane Sweeney by se to přesně takhle líbilo. Podle synovce byla celý svůj život hravá a měla štědrého ducha. Oslovil tedy média, která tohle netradiční přání vyslala do éteru. Na pohřeb se tedy kromě rodiny sešli i neznámi lidé, kteří zprávu zaznamenali a rozhodli se vyzkoušet své štěstí. Mezi nimi byla i teenagerka Gabriella Bonhamová, která se s Diane přišla rozloučit společně s rodiči. Přišlo jí to jako dokonalý úlet a už v takhle úzkém věku se zařekla, že něco takového bude mít na svém pohřbu také. Jenže dlouho po pohřbu se nic nedělo, a tak si Gabriella myslela, že jednoduše nevyhrála. Teprve nedávno, a to 15. září 2023 bylo vylosováno její jméno z osudí, které bylo po celou tu dobu bezpečně schované. Nějakou chvíli trvalo, než se dala do pořádku Dianina pozůstalost. I díky roční prodlevě tomu Gabriella nemohla uvěřit. A tak se na místo pohřbu vydala už podruhé za svůj život, aby si převzala cenu. Podle synovce Diany je Gabriella přesně tím člověkem, kterému by Diana své milované autíčko přála.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru