«

»

V pátek třináctého padl Eurojackpot ve výši přes 1,3 miliardy. Dnes se hraje o 247 milionů a Češi mohou soutěžit o 10 miliardářských víkendů

Foto: Sazka

Další prémie Eurojackpotu je tady, a to zrovna dnes 17. října, když se v hlavní hře hraje o 247 milionů korun. Jak jste si mohli všimnout, Eurojackpot je dole. V pátek třináctého ho totiž sestřelil hráč z Německa, který se může těšit z více jak 1,3 miliardy korun. Ovšem i čtvrt miliardy je hezká a když k ní přidáte i dnešní prémii – miliardářský víkend, který může vyhrát až 10 hráčů = deset tažených tiketů, je to zkrátka top stav! Abyste byli ve hře o prémii, nezapomeňte vsadit plný tiket.

Deset miliardářských víkendů = 10x 500 000 Kč!

I bez výherních výsledků Eurojackpotu v kapse můžete snít o tom, kolik byste asi utratili za víkend, kdybyste byli miliardářem. Sazka na to přináší odpovědi. Může to být až půl milionu korun! O tuto sumu můžete hrát už dnes 17. října, kdy je ve hře kromě 247 milionů také prémie 10x miliardářský víkend. V praxi to znamená, že bude taženo 10 tiketů, jejichž čísla (nebo čísla internetové sázky) budou výherní a dotyčnému poskytnou možnost cesty za půl milionu, nebo peněžní ekvivalent výhry. Jó procestovat půl milionu, to se většinou podaří jen výhercům Eurojackpotu. Do slosování o tuto prémii se automaticky řadí plné tikety za 400 Kč. A kdy jindy si vsadit plný Eurojackpot než při této příležitosti?

Eurojackpot, který padl v pátek třináctého

Pátek třináctého je velmi očekáváné datum a v sázkařském světě tohle platí dvojnásob. Očekáváné se stalo realitou pro hráče z Německa, který měl štěstí na čísla 16, 23, 30, 37, 41, 2 a 9. Ani při čtvrt miliardě v trezoru není důvod zoufat. Své o tom ví Čech, který na konci března těsně po trefeném miliardovém jackpotu opět zasáhl první pořadí a z něj si odnesl téměř 235 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru