«

»

V průběhu dvou let na stíracích losech vyhrál 20 milionů dolarů. Přesto dál za sázky každý den utratí 500 dolarů

Foto: Pixabay

Jako neuvěřitelnou drzost možná označíte počínání dvojnásobného výherce v loterii Wayna Murraye z Brooklynu. Ten každý den utratí klidně i 500 dolarů za nákup dalších stíracích losů. Přitom v průběhu let 2022 a 2023 trefil dvě velké výhry v losech v celkové výši 20 milionů dolarů. Ale možná také budete po výhře v Eurojackpotu pokračovat ve vašich sázkách.

Šťastlivec i nadále pokouší své štěstí

Vyhrát výherní výsledky Eurojackpotu v maximální výši je velmi málo pravděpodobné. Trefit je, tak nejspíš už máte za to, že jste své životní štěstí tímto vyčerpali. Ale co když ne? Co když se tento zázrak může zopakovat vícekrát? Nejspíš právě takto smýšlí milionář z Brooklynu, který trefil dvě obrovské výhry v losech. V srpnu roku 2022 ve výši 10 milionů dolarů a v prosinci 2023 opět ve výši 10 milionů dolarů. Po zdanění mu dle zástupců loterie zbylo nějakých 12 milionů dolarů (zhruba 270 milionů). I přesto, že na svém kontě hýčká přes čtvrt miliardy, v sázení pokračuje. Možná si říká „do třetice všeho dobrého”… možná je na škrábání losů už závislý. Ať je to jakkoliv, rozhodně by měl brzdit, ať své jmění neutratí jen za další skvělý pocit z výhry, která už nemusí být takhle obrovská. Nejspíš i vy znáte lepší způsoby, jak utratit v přepočtu přes 10 tisíc korun denně.

Murray i nadále zůstává diskrétní

Možná se po výhře v Eurojackpotu přestěhujete, ať vaše počínání není tak nápadné. Ačkoliv i Murray si přeje zůstat diskrétní a svůj šťastný příběh pro média nijak nekomentuje, vzbuzuje rozruch už jen tím, že dál chodí do toho stejného obchodu, kde kupuje losy. Natočili ho novináři, kteří později oslovili i prodavače, u kterého Murray utrácel. Ten potvrdil, že tahle scéna se děje den co den.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru