«

»

V Rakousku padl na Štědrý den rekordní jackpot!

Foto: lotterien.at

Dva Rakušané vstoupí do nového roku jako multimilionáři

Rakouské Lotto 6 ze 45 je podobné jako tah Sportky, ve které se losuje taktéž 6 čísel, jen ale ze 49. Stejně tak jako ve Sportce, i v Lottu se tvoří astronomické jackpoty a v Rakousku se právě ten absolutně nejvyšší navršil na letošní Štědrý den. Jeho hodnota byla 12 milionů a 200 tisíc eur (přepočtem více než 300 milionů korun). Nejlepší na tomto vánočním jackpotu ale bylo, že ho dva sázející nakonec trefili!

Lepší dárek si tito šťastlivci snad ani nemohli nadělit. Mít na účtu přes 150 milionů je ten nejlepší začátek a přání k novému roku! Vděčit za to mohou číslům 7, 8, 14, 33, 38 a 40, které si oba vsadili přes internet.

Rekordní jackpot byl vytvořen hlavně díky rekordnímu počtu bezmála 18 milionů prodaných vánočních sázenek. Ty obsahovaly tolik kombinací tipovaných čísel, které pokryly skoro 88 % všech variant. Jackpot byl tak doslova na spadnutí a naopak by bylo překvapením, kdyby ho právě o letošních Vánocích nikdo netrefil.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru