«

»

V rozmezí deseti týdnů se jí podařily už dvě výhry v loterii, každá ve výši 1 milion dolarů

Foto: Pixabay

Vyhrát v Eurojackpotu je sice málo pravděpodobné, ale ne nemožné. Žádný sázkař pak nejspíš nepočítá s tím, že se do výhry v této loterii trefí dvakrát, a to dokonce v rozmezí deseti týdnů. Sázkařce z Massachusetts se to ale podařilo.

Nejspíš je dobré sázet i po tom, co na svém kontu hýčkáte už jednu tučnou výhru

Pravidelná sázkařka z Massachusetts Christine Wilson vsadila 10 dolarů do hry „100X Cash”, aby o pár dní později zjistila, že vyhrála 1 milion dolarů (zhruba 23 milionů korun). Lístek si koupila v obchodě Family Food Mart v Mansfieldu, který obdrží 10 000 dolarů za prodej vítězného losu. Určitě skákala radostí a byla dost překvapená. To ostatně bývají všichni ti, kteří trefí výherní výsledky Eurojackpotu. Jenže tato žena byla překvapená dvakrát tolik. Podobná výhra se jí totiž podařila už před deseti týdny – 23. února 2024. V tomto případě vsadila 50 dolarů do hry „Lifetime Millions”. Lístek koupila v Dubs’s Discount Liquors v Mansfieldu.

Z první výhry si pořídila SUV, druhou uloží do úspor

Výhra v Eurojackpotu může být natolik vysoká, že si z ní pořídíte vše, co chcete . Může být také dvojitá a to, co si nekoupíte hned, si pořídíte z druhé výhry. Přesně tak to má šťastná žena z Massachusetts, u které nám něco říká, že se sázením jen tak nepřestane. Aby také jo. Zatímco z první výhry si pořídila SUV a další věci, které si předtím nemohla dovolit, u druhé výhry byla opatrnější a většinu z ní vložila do úspor. No jen si představte, že vás na život zabezpečí dvě sázky do loterie!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru