«

»

V Set For Life vyhráli hlavní cenu – 3,3 milionu dolarů, které jim budou vypláceny postupně dlouhých 20 let

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě pořád nepřichází? No jen si představte, že byste trefili její hlavní cenu a mohli byste čerpat 100 tisíc měsíčně (před zdaněním) po dobu dvaceti let. Něco podobného zažívá také pár z Queenslandu, jehož výhra je několikanásobně vyšší. V Set For Life manželé vyhráli hlavní cenu a mohou si nárokovat zhruba 3,3 milionu dolarů (přes 72 milionů korun) rozdělených na měsíční splátky, které na jejich účet budou chodit dlouhých dvacet let. Že by se vám z toho zatočila hlava? To se vám ani nedivíme!

Zrovna propočítávali své finanční možnosti, když jim zavolal úředník z loterie, aby jim pogratuloval k velké výhře

Výherní výsledky Extra Renty mohou přijít ve chvíli, kdy je naprosto potřebujete. Ostatně existuje chvíle, kdy by se vám výhra v loterii zdála být nadbytečná? To asi ne. I přesto výhra v Set For Life páru z Queenslandu odvála vrásky starostí z jejich tváře. Zrovna totiž propočítávali svou životní situaci a i přesto, že úplně neživořili, vyskakovat si nemohli. Teď mohou starosti s placením přenechat výhře a oni si konečně mohou začít užívat života. Na účet jim každý měsíc po dobu dvaceti let bude chodit přibližně 13500 dolarů (necelých tři sta tisíc korun). A to je dost na to, abyste nechali všeho, co vám nedělá dobře a začali od začátku.

Manželé teď neví, kam dříve skočit

A pokud si myslíte, že vám výhra v Extra Rentě vnese klid do života, tak jste nejspíš na omylu. Alespoň manželé z Queenslandu, kteří v červnu 2023 šťastně tipovali čísla 16, 41, 6, 21, 40, 20, 30 a doplňková čísla 18 a 38, teď neví, kam dříve skočit. Pro začátek hodlají dotáhnout některé věci do konce, než začnou s novými plány. Konečně dokončí renovaci svého domu a odcestují na Bali nebo do Itálie, tedy do destinací, kam se vždycky chtěli podívat, ale pokaždé z toho nějakým způsobem sešlo. Výhra v loterii zkrátka umí divy. Škoda, že je její trefení tak nepravděpodobné!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru