«

»

Vánoční školní besídka ve Švédsku se díky náhodnému spojení se jménem slavného rappera vyprodala neobvykle rychle

Foto: Pixabay

Po výhře v Eurojackpotu můžete navštěvovat koncerty slavných zpěváků, aniž by to vaše peněženka nějak extra pocítila. Více času budete mít i na vánoční besídky vašich dětí, které si konečně užijete bez shonu a stresu. A to nás dostává k neobvyklé situaci, která se udála na jedné švédské škole. Vánoční besídka tamních dětí se vyprodala neobvykle rychle.

Důvodem byla podobnost názvu besídky se jménem slavného rappera

Ne, že by je zájem lidí o představení školních dětí netěšil, ale přece jenom bylo vedení divné, že se lístky na besídku vyprodaly během několika málo hodin. Obvykle se prodej táhnul celý předvánoční čas a teď se po vstupenkách jen zaprášilo. Vysvětlení bylo úsměvné. Vánoční besídku totiž škola pojmenovala „Jul och Kul”, což znamená Vánoce a radost. Ukázalo se, že spíše než rodiče šli po vstupenkách fanoušci francouzského rappera jménem Julien Mari, který vystupuje pod uměleckou přezdívkou „Jul”.  Za nesrovnalost nejspíš mohla umělá inteligence, která název besídky nahodile spojila s hudebním obsahem. Fanouškům přitom vůbec nebylo divné, že se koncert jejich hudební ikony koná v dopoledních hodinách a stojí 5 eur na osobu.

Škola nabídla vrácení vstupenek

Škola se za omyl na svých stránkách omluvila a nabídla možnost vstupenky vrátit. Někteří tak učinili, jiní se snad z pocitu vlastního zahanbení na školní besídku dostavili. Každopádně je to vtipný vánoční příběh, kterému se dotyčná škola bude ještě dlouho smát. A jaké akce si budete po výhře v Eurojackpotu vybírat vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru