«

»

Ve Sportce bylo dvakrát za sebou uhodnuto 1. pořadí

Foto: 777cz.eu

Sázejícím se v posledních dvou losování Sportky velmi dařilo, a tak Sazka rozdávala další miliony

Ve středečním losování Sportky vyhrál první místo ve druhém tahu sázející z Olomouckého kraje. Ten vsadil 3 sloupce s vlastními čísly, které ho přivedly k více než 11 milionům korun. Druhá několikamilionová výhra tentýž den zamířila do Jihomoravského kraje, kde si sázející vsadil plný tiket i s doplňkovou hrou Šance za 220 korun, na který poté vyhrál zhruba 2,8 milionu korun. Neuhodl sice první pořadí ve Sportce, ale první pořadí v Šanci, které mu peníze přineslo.

V dalším, tedy nedělním, losování se opět rozdávaly miliony. Šťastlivec z Pardubického kraje uhodl náhodným tipem první pořadí v druhém tahu a na své konto si tak připsal 2,7 milionu korun. Ačkoliv za první pořadí byly vyhrány necelé 3 miliony, v prvním tahu bylo uhodnuto druhé pořadí, za které si výherce z Královéhradeckého kraje na svůj účet připíše téměř 4 milionů korun.

Sazka minulý týden nerozdávala miliony jen za uhodnutá čísla ve Sportce, ale i za doplňkovou hru Eurojackpotu Extra 6, v které byly vyhrány 2 miliony korun za první místo. Dokonce i ve hře Šťastných 10 se velmi dařilo, sázkař ze Zlínského kraje si vsadil náhodným tipem jeden sloupec na čtyři slosování i s hrou Šance milion, na kterou poté vyhrál 1 milion korun. Sazka také každé losování Sportky stále rozdává 2 miliony korun 5 výhercům, kteří si vsadí její plný tiket.

3.5/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru