«

»

Ve Sportce je aktuální jackpot přes 300 milionů korun!

Foto: sazka.cz

V neděli se ve Sportce hraje až o 366,6 milionů korun!

Je to neuvěřitelné, kam až se vyšplhal aktuální jackpot Sportky. Jeho hodnota je 303 miliónů a 800 tisíc korun, přičemž jeho výherce si může v souhrnu přijít až na 366 milionů a 600 tisíc! Jak to?

Superjackpot Sportky lze totiž získat pouze v případě, že zkontrolujete výsledky Sportky, vyhrajete první místo a k tomu ještě uhodnete poslední číslo z Šance. Výsledná suma tak vychází nejen z předpokládaného jackpotu, ale i z 62 milionů a 800 tisíc korun, které se dají vyhrát v prvním tahu za první místo, (pokud výherců nebude více a výhry se tak nebudou dělit). Ani druhý tah Sportky není k zahození, když v něm můžete trefit za 1. pořadí rovných 8 milionů.

Horší je to už s pořadím druhým, kde se aktuálně předpokládá pouze po 880 000 korunách, neboť právě druhá místa v předchozích losováních Sportky padala poměrně často. Žádná sláva to není ani s jackpotem v Šanci, kde můžete získat zhruba 740 000 Kč. Příští tah se losuje v neděli, nezapomeňte si proto na stovky milionů vsadit i vy. Pakliže ale chcete šanci na onen astronomický jackpot, musíte si vsadit plný tiket za 220 Kč. Pokud se spokojíte “pouze“ s prvním místem, bude vám na to stačit třeba jen 1 sloupeček za dvacku.

3.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru