«

»

Ve Sportce odstartovalo Milionové léto! Dnes se hraje o 112 milionů

Foto: Sazka

V pátek 7. června ve Sportce odstartovalo Milionové léto. Každý pátek od 7. června do 9. srpna se bude mimo hlavní jackpot hry hrát také o prémiový jeden milion korun. K výhře je nutné vsadit plný tiket Sportky za 220 Kč a doufat, že budete oním vylosovaným šťastlivcem.

Hráče čeká prémiové léto Sportky

Výherní výsledky Sportky jsou dnes, to je ve středu 12. června, dost vysoko. Hraje se o 112 milionů korun, z toho přes 88 milionů tvoří bonus. V prvním tahu prvního pořadí je přes 13 milionů, v druhém tahu prvního pořadí pak přes 15 milionů korun. I tyto částky by byly dostačující vzhledem k nízké pravděpodobnosti výhry. Proč ale k šesti číslům nutným pro první pořadí netrefit ještě poslední číslo Šance pro superjackpot Sportky?

Kromě hlavního jackpotu hry budou teď Sportku zpříjemňovat i páteční miliony navíc. Sazka takhle přes léto rozdá celkem 10 milionů korun. O prémiový milion můžete od 7. června 2024 hrát každý pátek, a to až do pátku 9. srpna. Právě v tyto dny se vyplatí vsadit si plný tiket, protože ten je podmínkou pro to, abyste se dostali do hry.

Jackpot Sportky roste, naposledy první pořadí padla uprostřed května

Jackpot Sportky roste. Největší podíl v něm tvoří bonus, který překračuje 88 milionů. No jen si představte, že jej trefíte! Abyste se však k bonusu vůbec přiblížili, je potřeba trefit šest čísel pro první pořadí, a to se povedlo uprostřed května. Ve středu 15. května padlo první pořadí prvního i druhého tahu. Zatímco v prvním tahu bylo přes 38 milionů, v druhém přes 27 milionů… tedy žádné drobné. Jen škoda, že se těmto hráčům nepodařilo trefit bonus. Byli tak blízko. Chybělo jim k tomu už jen poslední číslo Šance, kterým ten den bylo číslo 6.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru