«

»

Ve Sportce padl druhý tah prvního pořadí a s ním přes 11,7 milionu. Dnes se hraje o 151 milionů

Foto: Sazka

V pátek 2. února padl druhý tah prvního pořadí a s ním 11 711 540 Kč. Bylo to to menší první pořadí v nabídce, protože v prvním tahu prvního pořadí se dnes v neděli 4. února hraje o 76,6 milionu korun. Celkový superjackpot činí 151 milionů, a to jen díky vysokému bonusu, který dosahuje přes 72,5 milionu korun. Pořád také pokračuje hra 100x MILION a losuje se pět milionářů.

Výherní čísla 3, 4, 7, 25, 27 a 35 měla hodnotu téměř 12 milionů

V pátek 2. února bylo hráči, který mimo jiné sázel i čísla 3, 4, 7, 25, 27 a 35, souzeno vyhrát druhý tah prvního pořadí, ve kterém bylo přes 11,7 milionu korun. Je to krásná částka. Škoda jen, že ji netrefil společně s bonusem. K tomu by však k šesti číslům pro první pořadí musel trefit i poslední číslo Šance… a to se nestalo. Výherce, který je určitě štěstím bez sebe, může také pošilhávat po prvním tahu prvního pořadí, kde se dnes hraje o téměř 77 milionů. Jo tahle trefa by byla zaručeně vyšší. Ale co už. Znáte to… lepší 11 milionů v kapse mít, než o sedmdesáti milionech pouze snít. Dnes 4. února se ve Sportce hraje o 151 milionů korun. I přes bonus, který byl rozmělněn do Milionové vánice se superjackpotu Sportky daří stoupat stále výš a výš.

Losuje se dalších pět automatických milionářů

Kdyby tak výherní výsledky Sportky byly automatické! Ale ony mohou být. Určitě dnes a určitě pro pět hráčů, kteří do hry vstoupí s plným tiketem. Tito hráči mohou hrát hru 100x MILION, která ve Sportce odstartovala po tom, co se hráčům nepodařilo srazit stoupající bonus na kolena.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru