«

»

Ve Sportce padl druhý tah prvního pořadí a s ním přes 48 milionů. Dnes se hraje o 127 milionů

Foto: Sazka

Dnes 24. ledna je ve hře 127 milionů korun. Bonus tvoří přes 60 milionů. V první tahu prvního pořadí je přes 65 milionů a druhý tah nabízí pouhých 2,5 milionu korun. Je dokonce nižší než první pořadí Šance, kde je částka přes čtyři miliony. V neděli 21. ledna vytáhl šťastlivec svými čísly 2, 5, 13, 15, 21 a 25 jackpot druhého tahu prvního pořadí ve výši 48 375 224 Kč. Gratulujeme! Skvělé na tom je, že i přesto, že takto vysokou částku musí zdanit, nemusí se už o ni s nikým dalším dělit… když nepočítáme manželku, děti a snad i nejbližší rodinu. Na to je však výhra vysoká dost.

Atraktivní je pouze první tah, který by bylo dobré tipnout spolu s bonusem

Po tom, co se výherní výsledky Sportky dosahující 200 milionů sázkařům doslova rozplynuly pod nosem, zůstaly atraktivní oba tahy prvního pořadí. Hráči v nich až do neděle 21. ledna mohli hrát o desítky milionů. Bylo tudíž více méně jedno, zda trefí první nebo druhý tah. To už dnes 24. ledna ale neplatí. V neděli byl trefený druhý tah prvního pořadí a s ním přes 48 milionů. Proto je dnes lepší mířit na tah první, ve kterém zůstává přes 65 milionů. Spolu s bonusem by tato trefa činila superjackpot 127 milionů, o který se hraje. Ovšem ani druhý tah a bonus by nebyl k zahození. Tak uvidíme, jak se dnešní hra vyvine.

Milionová vánice pokračuje

Kromě výher hlavní hry pokračuje také doplňková hra 100x MILION, ve které mají všichni hráči, kteří do hry vstoupí s plným tiketem Sportky, šanci vyhrát miliony navíc. Bude-li tažen jejich tiket nebo číslo internetové sázky, mohou si užívat svůj dílek stomilionového bonusového koláče, který se nedávno načal a teď se losování co losování dále rozkrajuje. Takže nejen kvůli superjackpotu, nýbrž i kvůli Milionové vánici se teď vyplatí sázet plné tikety. Ale leze to do peněz, ne že ne!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru