«

»

Ve Sportce padl superjackpot 111 612 990 Kč. Gratulujeme! Dnes se hraje o 13 milionů

Foto: Pixabay

Po velmi dlouhé době, v pátek 1. března, padl ve Sportce superjackpot ve výši 111 612 990 Kč. Složený je z druhého tahu prvního pořadí, ve kterém bylo 11 529 606 Kč a z bonusu, ve kterém se nastřádalo 100 083 384 Kč. Výhru hráči přinesla čísla 8, 12, 13, 18, 24, 28 a poslední číslo Šance 2. Stalo se to pouhé jedno slosování po tom, co ve Sportce skončila doplňková hra 100x MILION. Dnes, to je v neděli 3. března se hraje o superjackpot 13 milionů korun.

Ve Sportce zůstalo milionové drobné

Výherní výsledky Sportky dnes spadly na 13 milionů. To je v porovnání s tím, o co se v poslední době hrálo, opravdu milionové drobné. Alespoň nějakou výhodu to pro ty, kteří nevyhráli, má. Sázkaři si mohou na čas oddychnout od nutkání vsadit si plný tiket. Právě s ním se totiž muselo vstupovat do hry, pokud si hráči dělali zálusk na stomilionový bonus. Teď, když v bonusovém trezoru hladoví myši, mohou hráči sázet pouze jeden sloupeček za 60 Kč. Bonus byl přitom trefen naposledy v srpnu loňského roku.

Zrovna v době, kdy skončila milionová vánice

A jiná bude Sportka na čas i v tom, že už se v ní nebude hrát o miliony z doplňkové hry 100X milion, jak tomu bylo po dobu předchozích dvaceti slosování. Posledních pět prémiových milionářů bylo taženo poslední únorové slosování – ve středu 28. února. Úplně poprvé se o prémiové miliony hrálo 14. ledna.

Každopádně pojďme zpátky k superjackpotu ve výši přes 111 milionů… tahle částka teď někomu kompletně překope život. Vsadíme se, že tuhle změnu by brali i ti, kteří se jinak změnám vyhýbají.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru