«

»

Ve Sportce padla výhra přes 26 milionů, dnes se hraje o 38 milionů korun!

Foto: Sazka

Ve středu 3. dubna padlo první pořadí a s ním částka 26 634 304 Kč. Výhra pochází z druhého tahu a výherce za ni vděčí číslům 1, 3, 20, 21, 34 a 48. Výherci gratulujeme! Dnes, tedy v pátek 5. dubna můžete hrát o superjackpot 38 milionů korun. V bonusu je přes 31 milionů, a proto doporučujeme s čísly pro první pořadí trefit i poslední číslo Šance, které k výhře přičte i bonus.

Hráči opakovaně vysávají trezor prvních pořadí

Dnešní výherní výsledky Sportky stojí za to, ačkoliv nepatří k těm nejvyšším. Nejvyšší částku, kterou lze vyhrát, má Sportka schovanou v bonusovém šuplíku. K dnešnímu dni je tam přes 31 milionů korun. Vzhledem k tomu, že superjackpot sportky dosahuje 38 milionů, lze si jednoduše spočítat, že zbytek schovávají jackpoty prvních pořadí. V prvním tahu je 5,5 milionu, v druhém pak 1,9 milionu korun. Prázdnotou zeje i první pořadí Šance, jehož jackpot ve výši přes 8,7 milionu trefil hráč 31. března. Každá vyhraná kačka se počítá, ale nač superjackpot Sportky krájet? Problém je, že pokusit se o něj můžete jedině s plným tiketem Sportky. Budete-li chtít hrát jen s jedním sloupečkem nebo neúplným tiketem, zálusk si můžete dělat pouze na první pořadí. Dobrou zprávou však je, že v poslední době to vypadá, že trefit první pořadí není zas až takový problém. Trefeno bylo:

– ve středu 3. dubna ve výši přes 26,6 milionu korun,

– v neděli 31. března ve výši přes 8,7 milionu korun (první pořadí Šance),

– v pátek 29. března ve výši přes 6,3 milionu,

– v pátek 22. března ve výši přes 12,9 milionu,

– ve středu 6. března ve výši přes 13 milionů,

– v pátek 1. března ve výši přes 11,5 milionu a k tomu hráč trefil i bonus přes 100 milionů… tak tomu se říká trefa!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru