«

»

Ve Sportce padla výhra přes 83 milionů. Ve středu se hraje o 131 milionů korun

Foto: Pixabay

V neděli 10. prosince padlo první pořadí Sportky. Hráč měl štěstí, že se trefil do druhého tahu, kde bylo nejvíce prostředků – přes 83 milionů korun. Výherní byla čísla 9, 23, 29, 30, 33 a 46. K většímu štěstí výherci chybělo jen poslední číslo Šance, které pro neděli 10. prosince bylo číslo 7. Všimli jste si, že je posledním číslem Šance většinou sedmička?

Ve Sportce se ve středu hraje o 131 milionů korun

Pořád dost vysoké mohou být středeční výherní výsledky Sportky 13. prosince, kdy se hraje o superjackpot 131 milionů korun. Jelikož nejvyšší druhý tah prvního pořadí padl v neděli 10. prosince – bylo v něm přes 83 milionů, je teď největším lákadlem Sportky její bonus – přes 113,5 milionu korun. Pro jeho trefení se nejenže musíte trefit do šesti čísel pro první pořadí a do posledního čísla Šance, nýbrž musíte vsadit plný tiket, který je jakousi vstupenkou k možnosti získat superjackpot. Plné tikety se teď vyplatí sázet v prosincových nedělích, protože se v rámci prémie Sportky hraje o adventní miliony.

Pro tentokrát je nejvyšší jackpot prvního tahu

Zatímco ještě nedávno si hráči přáli trefit se do druhého tahu prvního pořadí, teď je tím nejvyšším první tah prvního pořadí, ve kterém je přes 16,4 milionu. V druhém tahu prvního pořadí se hraje o 2,2 miliony korun. Jackpot Šance je přes 3,2 milionu. Pořád platí, že už chybí jen pár milionů ani ne 40, aby byla pokořena hranice bonusu a ve Sportce započala hra 100 x MILION. Ale kdo ví, jestli tohle vůbec nastane. Vždyť bonus může padnout kdykoliv, třeba už ve středu 13. prosince.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru