«

»

Ve Sportce padla výhra prvního pořadí – 23,7 milionu. Dnes se hraje o 65 milionů, z toho bonus tvoří přes 45 milionů

Foto: Sazka

V neděli 1. října měl hráč Sportky štěstí na čísla 3, 13, 23, 26, 38 a 40, která mu  z prvního tahu prvního pořadí vynesla krásných 23 751 822 Kč. Škoda, že k těmto číslům netrefil i poslední číslo Šance, kterým v neděli bylo číslo 6. To by mu pak hodilo ještě bonus, který se k dnešnímu dni přehoupl přes 45 milionů. Dnes 4. října se hraje o 65 milionů korun.

Je to už šesté trefené první pořadí od padlého superjackpotu

Výherní výsledky Sportky umí být štědré i bez trefeného bonusu. Nedělní částka 23,7 milionu korun je toho jasným důkazem. Od superjackpotu, který byl trefený 11. srpna, je to už šesté první pořadí hlavní hry. K tomu hráč Sportky trefil i první pořadí Šance. Poslední dobou tedy ve Sportce není o výhry nouze. Jestlipak bude na výhry šťastná i dnešní středa? Hraje se o 65 milionů korun, z toho přes 45 milionů korun tvoří jen bonus. Nejvíce peněz je teď v druhém tahu prvního pořadí, kde je 18,4 milionu korun. V Šanci je přes 4,4 milionu korun.

Hráči se mohou těšit na další prémie

Hráči Sportky se samozřejmě mohou těšit nejen na další výhry, ale i na další prémie. Před námi jsou Halloween i dušičky, a to se určitě bude hrát o nějakou tu prémii. Poslední prémií Sportky byla ta ve výši jednoho milionu korun z 22. září. Ještě předtím se v rámci Babího léta hrálo o další milion, a to 1. září. Předtím bylo ve hře Milionové léto. Ve Sportce se zkrátka pořád něco děje. Nejvyšší výhrou v říjnu v roce 2022 byla ta ve výši přes 52,2 milionu korun z druhého tahu prvního pořadí trefená 7. října 2022.  Říjen roku 2022 byl obecně na výhry bohatší, padla v něm hned čtyři první pořadí hlavní hry a dvě první pořadí Šance. A to není málo. Tak třeba se poštěstí i letos!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru