«

»

Ve Sportce padlo první pořadí – přes 7 milionů, v Eurojackpotu druhé pořadí pro Slovensko – téměř 11 milionů a dnes se ve Sportce hraje o 37 milionů!

Foto: Sazka

Pátek 1. září byl na výhry bohatý. Své o tom ví zrovna ti, kteří si ze Sportky nebo z Eurojackpotu mohli odnést miliony. Ve Sportce padl první tah prvního pořadí a vyneslo to hráči jackpot 7 169 142 Kč. Eurojackpotové druhé výherní pořadí vyneslo o něco více, a to 10 801 809 Kč. Jedním z výherců je i hráč ze Slovenska. Výhercům gratulujeme! Dnes v neděli 3. září se ve Sportce hraje o 37 milionů.

Jackpot Sportky se pomalu ale jistě dostává do formy

Když 11. srpna padl superjackpot Sportky vysoký přes 185 milionů, jednomu hráči se jistě kompletně změnil život. Ostatním hráčů, kteří neměli takové štěstí, se mohlo zdát, že z takového propadu se Sportka na dlouhou dobu nedostane. Ale není to zas tak hrozné. Dnes, to je v neděli 3. září, se hraje o 37 milionů korun, a to už Sportka stihla rozdat i miliony z prvních pořadí – přes 28 milionů padlo 20. srpna, přes 7 milionů pak předchozí slosování. Bonus tvoří 18 milionů a největší koncentrace milionů je aktuálně v druhém tahu prvního pořadí – přes 18 milionů. Ani jackpot Šance není zanedbatelný. Je v něm krásných 7,6 milionu korun. V pátek 1. září si jeden hráč Sportky odnesl také milionovou prémii z Babího léta Sportky. Další milion bude k mání v pátek 22. září.

Téměř 11 milionů pro slovenského hráče

Výherní výsledky Eurojackpotu potěší i v případě, že padnou u našich sousedů. Jednoznačně jsme se Slovenskem pořád jistým způsobem spojeni, a tak klidně můžeme přát výhru hráči, který si ze slosování 1. září odnesl výhru druhého pořadí – přes 10,8 milionu korun. Bylo to by to jistě více, kdyby se k němu na příčku nepostavili také další hráči z Německa (1x), Lotyšska (1x) nebo Finska (1x).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru